Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kihez forduljak ha drog függő...

Kihez forduljak ha drog függő vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kezdek ráfüggni a drogokra, viszont orvoshoz nem szeretnék fordulni. Van lehetőség valahogy online tanácsot kérni orvostól vagy bárkitől? Nagyon örülnék a segítségnek.

19/L



2020. júl. 28. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Mennyire vagy rajta? Ha csak hétvégente és buliban akkor neked segíteni fog a vírus 2. Hulláma mert akkor megint mindenkinek otthon kell maradni így se buli se drog.

Az online tanácsot úgysem fogod megfogadni. Elolvasod aztan húzol egy csíkot.

Ha a baráti társaságod is él ezekkel a szerekkel akkor más barátokat kell szerezni és igazán el kell határozni magad.

2020. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
írj privit.
2020. júl. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Az hogy valaki drogfüggő annyi dolgot jelenthet hogy elképesztő

Nem mindegy hogy péntekente tekered a jangát vagy naponta tunkolod magad heroinnal

2020. júl. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Hali.


Az előző pár hozzászóló le írta tömören a lényeget.


Online segítség? Kérlek... Fordulj IGAZI SZAKEMBERHEZ, ORVOSHOZ! NEM SZÉGYEN! Itt tanácsot tudunk csak adni, de segítséget nem. Egy útmutatást igen, de az csak rajtad áll, hogy végig járod-e.


Hétvégente drogozol csak, vagy hétköznap is, akár naponta? Nem mindegy a kettő. Ha olyan a társaság, hogy minden hétvégén be vagy egy kicsit velük, akkor társaságot illetve "barátokat" kell váltani. Csak szimplán ne menj el a buliba, vagy olyan társasághoz hétvégén vagy akikkel szoktad, és kész. Egyébként csak megsúgom, hogy lassan hivatalosan is függőség lesz a "bulizás" és a buliba járás, stb hasonló dolgok.


Egy igazi pszichiáter és orvos tud segíteni. Ne félj segítséget kérni, mert úgy jársz, mint egy már mostanra 24 éves lány "ismerősöm".


Hogy Ő nem, nem megy orvoshoz... Nem lehet stb. Meg majd és majd... Feltételezem róla, hogy azóta is csinálja, a hülye és ki****ott barátja miatt. Fáj egyébként ez a történet, nem is mesélnék róla. A lényeg, hogy én is megpróbáltam rajta, neki segíteni. Nem tudtam. Az igazság az, hogy szerintem nem is akart megváltozni, erről sajnos nem tudom, hogy mit gondoljak. Feldolgozni nem tudom, csak emészt a bűntudat, hogy mekkora balfasz voltam. És nem (csak) ez végett, hogy nem tudtam rajta segíteni, nem ez a fő oka. Lényegtelen.


RÖVIDEN ÉS TÖMÖREN:


Amire neked szükséges van ->


Akaraterő, és Kitartás (Ezek nélkül nem fog menni!)

Orvos (NEM ONLINE "TANÁCSRA" van szükség, hanem segítségre!)


Aki eltudja mondani a problémáját egy orvosnak vagy pszichiáternek, az nem bolond, nem őrült. Akivel baj van, az meg sem tud szólalni, vagy nem tudja hogy hogyan kezdje el a történetet. Na ott van a baj.

2020. júl. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd vissza a Stohl Buci előadását.
2020. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
YouTube : Rózsaszín pitbull :föl drogos tábor
2020. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!