Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg motiválatlanná tesz a...

Tényleg motiválatlanná tesz a fű? Csak azok számítanak ilyenkor,, barátnak,, akik szintén füveznek? Belekerültem egy társaságba amiről kiderült, hogy elég szépen füveznek. Velük ellentétben én nem teszek ilyet, ezért már nem is vagyok érdekes nekik.

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Vannak ezek a fajta füvesek is, ezt kár tagadni. Én füvezek, ráadásul egész sokat (heti 1-2 gramm), de ugyanazok a barátaim maradtak, mint azelőtt, hogy elkezdtem volna szívni. Az, hogy motiválatlanná tesz valakiket, könnyen lehet. Velem például megkedveltette a természetet, gyakran járok túrázni és kirándulni, amit ezelőtt sose tettem. Kell hozzá egy bizonyos intelligenciaszint, meg némely embereknél okozhat függőséget is, személyesen is ismerek ilyet.


Összességében van mindenféle füves ember, ahogy alkoholfogyasztókból is vannak szelíd, meg vadállat egyedek.

2020. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en meg egy idö utan meguntam, mert semmi ujat nem adott, es mar undorodtam töle.(ez kb. egy egy honapos napi szintu cigizes utan)es nem tertem at masra Sem nyilvan. Meg eszrevettem, hogy "lassabban jar az agyam", a munkaban nem tudtam rendesen koncentralni.
2020. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban rá tudom magam venni dolgokra, nem érzek lustaságot.
2020. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!