Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemölcs eltávolítása a nyakról?

Szemölcs eltávolítása a nyakról?

Figyelt kérdés
Tudtok valami krémet vagy fagyasztó szerű valamit amit lehet használni nyakon? Amiket néztem eddig csak talpon meg kézen lehetett használni :( ...
2020. júl. 29. 15:07
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz és megmondja, egyáltalán ezt ilyen módon szabad-e eltávolítani.
2020. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tanácsos, főleg, ha barna a színe.

Ezeket az apró futószemölcsöket pikk-pakk leégetik meg sztk-ban is.

Időpontot kell kérni.

2020. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászaton vagy lefagyasztják nagy átlagban vagy ha túl nagy akkor ritkább esetben sebészeten kivágják és összevarrják

De én úgy tudom, hogy nyáron nincs szemölcs lefagyasztás mert az erős napsugárzás nem tesz jót a gyógyuló sebnek, legalábbis nekem bőrgyógyász ezt mondta

2020. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 Az érdekes. Én elmentem az SZTK-ba, megmutattam a nyakamon a futószemölcsöket, közölte a doktornő, korral jár, s menjek magánrendelőbe ott leszedik. Ennyit arról, hogy pikk-pakk leszedik TB-re.
2020. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 nekem szó nélkül leszedték, nem küldtek sehová.
2020. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!