Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemölcsön, anyajegyen,...

Szemölcsön, anyajegyen, pattanáson kívül mi lehet még ez?

Figyelt kérdés
Van egy vörös valami a karomon amit nem tudok beazonosítani.A felsoroltakba sztem nem passzol.Nem fáj,vörös,kis alapterületű de magas.Vérhólyag nem lehet,mert az úgy tudom,egy idő múlva eltűnik magától.Megyek dokihoz,csak érdekel mire készülhetek.
2010. aug. 3. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
daganat, szőrtüszőgyulladás, csípés,
2010. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló kis piros valami a combomon.Évek óta ott van.Egy csipés után maradt ott.Ne izgulj..szerintem nem daganat.
2010. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyenek, nem is egy!Olyan kis vérhólyag szerüségre hasonlítanak.Szabályos alakúak,de nekem sem okoznak próblémát!Ha tudod mozgatni minden irányban,és ilyen kis laposak,akkor valószinü szemölcs, mert sajnos olyanból is kijutott nekem,de ez sem zavar, és szerencsére csak a nyakamon vannak!Azt nem tudom ,mitöl vannak ezek a vérhólyagszerüségek, de biztos nem súlyos dolog!Képet nem tudsz esetleg küldeni róla?
2010. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,az enyém is leginkább vérhólyagra hasonlít.Magamtól eszembe sem jutott hogy dokihoz menjek vele,de a férjem erőszakoskodik.Így hogy "menni kell",elkezdtem gondolkodni,és amilyen mulya vagyok,rögtön mindent kizártam,csak a daganat maradt a pakliban.De most megnyugtattatok:)

Próbálok felrakni képet.

Pedig eddig olyan nyugisan éltünk én és a hólyagom...

2010. aug. 3. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi..nem lesz semmi baj.. :)
2010. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!