Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét közben mehet a hasam?

Műtét közben mehet a hasam?

Figyelt kérdés

Múltkor műtöttek és előtte ment a hasam,de végül még sem volt semmi a műtét alatt:D

De kíváncsi vagyok hogy műtét közben be lehet-e...



2020. júl. 31. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem tudom, hogy lehetséges-e, lehetetlennek nem tartom. Paraszti logikával nézve, mivel a felfokozott hangulati állapot miatt volt (valószínűleg) hasmenésed, amikor altató hatása alatt vagy, nem lesz ilyen gond, maximum a gázok szabadulnak fel. Nem vagyok orvos, ne vedd készpénznek amit mondok, kérem a többieket is, hogy javítsanak ki vagy erősítsenek meg.
2020. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
😂😂😂ez joo😂😂erre enis kivancsi vagyok😂
2020. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon féltem,hogy a műtét közepén...
2020. júl. 31. 12:49
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem. Álmodban sem fosol be.
2020. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Altatás közben a tested tovább működik, a záróizmaid ugyanúgy tartanak.
2020. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
De hát nem ehetsz semmit a műtét előtt 24 órával. Ha jól emlékszem az opiát származékok mellékhatásaként nincs bélműködés. Szóval amíg a fentanil mámorban lebegsz addig nem lehet probléma.
2020. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Figyelj, nem tudom ki fia, borja vagy-meg igazából nem is érdekel-de ha egy nyilvános fórumon írsz, akkor tiszteld meg a többi embert, a legminimálisabb kommunikáció biztosításával. Mert nem egy kommentedet látom, de szó szerint gyomorforgató ahogy írsz. Ez a "fos" szóhasználatod meg undorító ahogy szinte minden kommentedben írod.
2020. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A műtét előtt 12 órával lehet enni utoljára.
2020. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"A műtét előtt 12 órával lehet enni utoljára."

Igen,ezt be is tartottam,de nagyon izgultam

2020. júl. 31. 13:20
 10/13 anonim ***** válasza:

2 altatásos műtétem volt.Betartottam az étkezésre vonatkozó szabályt.Még csak beöntést sem adtak.

A 3. szüli napi vacsora után volt .Bevallom ettem rendesen,5 óra múlva,már a műtő asztalon voltam az életemért küzdöttek.

Altatás ,érzéstelnités szóba sem jöhetett.Itt a betegek 1 pelenkába vannak csomagolva .A vizeletet katéteren kivezetik.

Én wc re,már 2 nap múlva mentem,a lakhelyem szerinti kórházba .

2020. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!