Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja hátfájással ébredek,...

Pár napja hátfájással ébredek, ami elmúlik utána, de nagyon zavaró. Mitől lehet? (Nincs új ágyam, nem változott semmi, és még fiatal vagyok)

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát azt jó lenne tudni, hogy konkrétan hány éves vagy és a nemed.

Nekem például menstruáció előtt mindig így fáj a hátam és napközben elmúlik.

2020. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de nem a menstruáció miatt, nemrég múlt el.
2020. aug. 2. 09:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokféle oka lehet, nehéz így megtippelni látatlanban, de néhány szakszerű masszázs jó eséllyel elmulasztja.

Lehet stressz valamilyen közelmúlt vagy közelgő esemény miatt, lehet, hogy most öregedett el a matracod, lehet a sportban elkövetett hiba, sok minden. Ha semmilyen más látható oka nincs, akkor elsősorban a stresszre tippelek, mert az ott rakódik le, és arra nagyon jó a masszázs. (Természetesen egy képzett szakembertől, aki kezelés előtt felteszi a megfelelő kérdéseket is.)

Üdv: egy gyógymasszőr

2020. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!