Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnének a vállaim...

Hogyan lehetnének a vállaim szélesebbek?

Figyelt kérdés

Erre van edzés, vagy műtét? Szűk nőies vállaim vannak, és utálom.


Légyszi segítsetek 20 vagyok



2020. júl. 28. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Oldalemelés kézisúlyzóval javíthat a dolgon

De ha alapban csapott kicsi szélességű vállal születtél az ellen nincs mit tenni, el kell fogadnod

Ettől még felgyúrhatod magad száz kiló izomra meg lehetsz erős is, nem kell aggódni

2020. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 45 centi, régebben jártam gyúrni, vállra koncenteáltam, már elég domború volt, amellett húzódzkodj sokat!A csukjásizmot se hanyagold el, attól nem tűnik szélesebbnek de nagyon vagány alakod lessz tőle, ha a vállad is fejlődik hozzá.

Mivel én eleve vállsérüléssel mentem nem tett neki jót, így abbahagytam,azóta lement az izom de azelőtt sokan megdicsérték.

A pólóknál figyelj oda, hogy ne lógjon a válladon. Se a nadrág ne lógjon rajtad.

A másik pedíg, hogy fogadd el magad, ha szálkásabb vagy és nem széles a csípőd/lábad még jól is állhat ez az alak.

2020. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vállra és csuklyásra szabad edzeni Schaeuermann gerincferdüléssel?


Ez a "fogadd el magad" nálam nem működik, nem is segít semmit, légyszi ezt hagyjuk. Edzeni fogok rá, max. keresek egy edzőt, mert kezdő vagyok. Ha 1-2 év múlva is 0 a változás, műtétre még mindig mehetek. (utánanéztem és igen, létezik ilyen szerencsére)

2020. júl. 28. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még mem hallottam vállszélesitő műtétről de ha létezik akkor hajrá

Ezt a Schaeuermann gerincferdüléses dolgot meg kérdezd meg a reumatológián vagy az ortopédián, hogy egyáltalán végezhetsz e ezzel a betegséggel súlyzós edzést

2020. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi. :) Úgyis megyek majd orvoshoz, szűrésre.
2020. júl. 28. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden embernek megvannak a határai, erő, fizikum, izomtömeg szempontjából, ezt el kell fogadni, úgy értem tudatosan úgy edzeni ahogyan szükséges ahhoz, hogy jól nézz ki.Nem kell túlgondolni lol. A gerincproblémádra nem tudok mit mondani, én kicsit húztam meg a két vállam, most pihen egy pár hónapot.
2020. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, de én feszegetem a határaimat minden területen :)
2020. júl. 29. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!