Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres székleteeeem?

Véres székleteeeem?

Figyelt kérdés

Tegnap kemény volt és kicsit nehezen jött ki, és fájt. Utána mikor kijott nagy mennyiségű vér volt benne, és nagyon megilyedtem. Felrepedhetett mikor kijott? Vagy van valami bél repedésem, vagy bélproblemaim?

Mert kb régóta ez van. Vagyis nem szokott ennyi vér kijonni, de van amikor sokszor volt véres székletem, volt amikor akkor is, ha nem fájt wcnem,azt hittem biztos az aranyerem vagy megrepedhetett és attól. 5-6 naponta szoktam wcn, vagy elszokott húzódni 10-11 napig is... Ritkán 3-4naponta, de az tényleg nagyon ritka. Ha olyant eszek, ami meghúz. De mostanában nagyon fájt a hasam, görcsölt. mintha kellett volna, de aztán mégsem. Nagyon hullik a hajam is, voltam már felpuffadva is. Volt hogy nagy volt a puffadás, de elég kis mennyiségben jött ki a cucc. És utánna úgy éreztem nem jött ki a többi. Szóval lehetek rákos is? Régóta fennálló vérzésrol beszélünk, visszatérőről. Tegnap több mennyiségű volt. Hova menjek dokihoz, hova érdemes menni?


2020. aug. 3. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Először menj a háziorvoshoz, minél előbb.

Már az sem normális, hogy 5-11 napig nincs székleted. A vér meg főleg nem normális.

2020. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, de tudsz Szlovákiában Komárom városában egy jó orvost, aki evel foglalkozik és nem kell fizetni ezreket?
2020. aug. 3. 08:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok, de a háziorvosod biztos tud segíteni benne.
2020. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos mindenhol van. Hasonló tünetekkel mentem én is, azt mondta vagy aranyér vagy repedés. Bőrgyógyászhoz kell majd mennem, hogy jobban megvizsgálják.
2020. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell túlizgulni; aranyér lesz az az erőlködéstől. Ezzel nem kell orvoshoz szaladni. Reparon, vagy a patikában megmondják.
2020. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg az étrendeden érdemes lenne változtatni; zöldség, gyümölcs, rostos cuccok.
2020. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó, de nem szoktam annyira erölködni, meg várom türelemmel, amíg megindult magától, hogy könnyebb legyen, mert úgy jobban kijon. És ez nem az első vérzés. És most elég sok volt. Ha felreped, akkor az fájna nem?

Több rostot... Mire gondol? Melyek azok az rottartalmú étel, ami sokat segítene a székrekedésemen?

Repadon? Székrekedés, aranyérre jó?

2020. aug. 3. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokat igyál, mozogj és egyél rostosat. Nekem is ezt mondta a doki. Nekem akkor fáj ha nagy az adag. Olyankor 1x belehasít a fájdalom, majd 1 óráig még érzem és utána semmi. Van amikor nem vérzik. Nekem valószínűleg repedésem van. Neked szerintem aranyered. Érdemes azért kivizsgáltatni. Na meg magát a székrekedést is.
2020. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!