Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkas környéki szúrás?

Mellkas környéki szúrás?

Figyelt kérdés

2 hete arra lettem figyelmes, hogy enyhén szúr a mellkasomnál, leginkább közepén, de a kulcscsont és bal mell között is éreztem. Akkor egyébként eléggé bepánikoltam, a pulzusom is magas lett stb. Aztán rá 2 napra elmentem az orvoshoz (mert vasárnap nincs rendelés), aki meghallgata a szívem, de nem talált semmit, azt mondta, hogy lehet rossz/hirtelen mozdulat miatt, valamit amiért keveset mozgok . Azon a héten többször is szúrt a mellkasom, de nem egy helyen, néha bal mell alatti részen, néha jobb oldalt. Valamint nem folytonosan, hanem néha-néha. Plusz nem hozza elő az érzést semmi olyan mozdulat. (úgy értem, nem csak akkor érzem, ha mozgok/fekszem stb) A 2.héten elmentem a Balatonra, és kb minden nap úsztam. Picit mintha enyhült volna a fájás, de még mindig érzem.


Egy bordaközi idegbecsípődés eltarthat akár 2-3 hétig is?

Esetleg az is lehet hogy növésben vannak még a melleim?


Úgy vagyok vele egyébként, ha nem múlik el a héten, akkor visszamegyek az orvoshoz.


17l



#mellkas #Mellkasiszúrás #Becsípődött ideg
2020. aug. 4. 00:26
 1/6 A kérdező kommentje:

Kicsit zavarosan írtam:

Miután az orvos meghallgatta a szívem, azt mondta, hogy lehetséges, hogy becsípődött egy ideg a bordáim között egy esetleges rossz mozdulattól

2020. aug. 4. 00:28
 2/6 Hell8head-Zotyesz válasza:

Egyet értek az orvossal 🙂 a bordák között gyakran be szokott csípődni az idegszál!


Nyújtó gyakorlatokkal tudod orvosolni.


Mivel megilyedtél, felszaladt a pulzusod is 🙂


Nálam is elő szokott fordulni, pedig én edzek 🙂 szóval nyugi, elmúlik! 23/F

2020. aug. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ez meddig tart?
2020. aug. 4. 08:20
 4/6 Hell8head-Zotyesz válasza:
Nekem van hogy egy pár percig tart,de van hogy egy hétig is szenvedek tőle, de sosem tovább 🙂
2020. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem már 2 és fél hete tart, azért írtam ki, hogy nem-e lehet valami más esetleg :(
2020. aug. 4. 09:43
 6/6 Hell8head-Zotyesz válasza:
Az is lehet hogy nő a melled hisz még fejlődésben vagy :)
2020. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!