Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már több, mint 3 éve fáj a...

Már több, mint 3 éve fáj a gyomrom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több 10 orvosnál is voltam, de senki nem tudja mi lehet a baj. Savlekötő, ételkiegészítő, probiotikum sem segít. Próbáltam diétákat, nem ettem semmi gyors kaját, chipset vagy édességet, szénszavas italokat de több hónap után sem történt semmi. Olyan érzés minta valaki szorítaná a gyomromat (leginkább gyomorszáj), görcsös, tompa de mégis élesen hasító fájdalom. Bárkinek van valami tippje hogy mivel tudnám egyhíteni a fájdalmat? Tisztában vagyok vele, hogy legtöbben itt nem orvosok szoktak válaszolni de egy próbát megér, hátha valakinek van valami bevált módszere:)

2020. aug. 6. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tejterméket fogyasztasz? Orvosok milyen további vizsgálatokra küldtek? Gyomortükrözés v9lt?
2020. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen fogyasztok tejterméket de a laktóz intolerancia és a gluténérzékenység is ki van zárva, hiszen már próbáltam hogy ezeket tartalmazó terméket nem fogyasztok.

Minden évben 2× vesznek vért, legalább 3× küldenek echográfra, min. 1× széklet és vizelet mintát is adok. Küldtek már sebészhez, laboratóriumi vizsgálatokra, a megye legfejelettebb klinikájára, több, egymástól független laboratóriumban (5) is végeztek vizsgálatot.

A gyomortükrözést ajánlották de attól rettentően félek, bár már úgy vagyok vele, hogy inkább kibirom azt a 10-20 percet mintsem hogy még egy percig tűrjem ezt a fájdalmat.

2020. aug. 8. 23:35
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Be kellene vállalni a vizsgálatot mert kizárna dolgokat, vagy ép feltárná a probléma okát. Neurológiai vizsgálaton is voltál? Sajnos sok esetben a szorongás, félelem és stressz idéz elő gyomorbántalmakat. 3- éve fennálló panasz már nem vicc, ennek a végére kell járni.
2020. aug. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neurológiai vizsgálatokon nem voltam. De köszönöm a tippet, elvégzek egy ilyen vizsgálatot is!
2020. aug. 9. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!