Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a gyomrom ilyen...

Miért fáj a gyomrom ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
Refluxos vagyok, ez tény, szokott fájni, jön is néha a savam is, szedek gyógyszert is. De már azért viszonylag rég volt ilyen, hogy a semmiből rám jön a gyomorfájás. Tompa, nyomó fájdalmat érzek, ettem egy kis kekszet de nem érzek javulást. Nem rég voltam a Szentkirályiba fogászaton, lehet esetleg az érzéstelenítőtől? Mivel lehet, hogy egy kicsit sikerült nyelnem is belőle. Vagy mitől? Kicsit félek, mert emetofóbiás vagyok elég durván.

2020. máj. 21. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy stresszetél a fogászat miatt, attól is fájhat. Nem gondoltam, hogy ennyien vannak emetofóbiások. Emiatt én is nehezen megyek el bárhova, de ha stresszelek valami miatt, nekem is fáj a gyomrom. Én be szoktam venni olyankor daedalont, az megnyugtat.
2020. máj. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy nagyon stresszeltem, de ez kijöhet órákkal később? Reggel nem volt bajom, de most megint rákezdett. Remélem nem kaptam be semmi vírust.:(
2020. máj. 21. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Kijöhet persze! Nekem volt olyan hogy a nagyobbik fiaimmal kezdtük az ovit, és végig stresszeltem egy hetet. Aztán csak a rákövetkező hétre jött ki rajtam. Annyira fájt a gyomrom, hogy segítséget kellett hívnom a kisebbikhez, mert nem bírtam ülni se, csak feküdtem.

Szóval kijöhet még aznap, másnap de napokkal később is.

2020. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg nekem rendszerint délelőtt semmi bajom nincs. Nekem is reflux van (az emetofobia mellett), és bár most hála az Úrnak nem, de régebben rendszerint kora délután kezdett el valami gyötör belőle. Vagy fájt a gyomrom, vagy hányinger vagy ilyesmi.

Ha elkaptál volna valamit, szerintem meg tudnád különböztetni.

2020. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod üzenetben is beszélgethetünk. Jobbulást! :)
2020. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!