Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet nagyon gáz amit fogok...

Lehet nagyon gáz amit fogok írni, de tanácsot kérhetnék? ( negatívok légyszi kerüljetek el)

Figyelt kérdés
1 éve szenvedek vesekővel, folyamatos fájdalom jobb oldalon ha nem görcsöl akkor szurkál, hullámokban sugároz, fáj az alhasam és egyebek. Rettegek egyedül maradni itthon mert most vagyok túl egy szörnyű görcsön ami több min 15 óráig tartott hánytam végig.. Kórházba is tartottak és a zúzásbol adodoan ki is jött egy kisebb darab. Félek állandóan, depressziós lettem, nem tudom mikor, hol jön az újabb görcs.. Nem lehet így élni.. Mit tegyek? Valakinek valami tanács?

2020. aug. 10. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki, hogy milyen kő és esetleg mi hajlamosít rá? Étrendbeli változtatással (a sok folyadék mellett) nem lehet csökkenteni a kő kialakulásának valószínűségét? Mit mondtak?
2020. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de sajnálom!! Velem is ez volt, engem 3 hete megműtöttek azóta semmi bajom! nálad ez az opció nem merült fel?
2020. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ca oxalát, 1 éve volt először, azt is meg szenvedtem, ez a 3. ami bennem van, igazából sok folyadék.. Gyógyszer nincs rá.. Sok mozgás oxalátokkal teli kajákat minimalizálni.
2020. aug. 10. 20:05
 4/10 A kérdező kommentje:
8mm volt zúztak, majd rá egy hétre görcsöltem be. Meg bennem van a többi :( annyira szörnyű fájdalom hogy én egyszerűen ezt már nem bírom, rettegek és ha kezdődik a munka hogy tudom abszolválni:(
2020. aug. 10. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg milyen fájdalomcsillapítót, illetve gyógyszereket szedsz?
2020. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Voltaren kúp /injekció (férjem adja be) nospa forte. Rowatinex tönkre tette a gyomromat. Meg gyógyteát iszom.
2020. aug. 10. 20:14
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha annyira görcsöl akkor semmi sem használ, kórházba már a legdurvább fájdalom csillapító sem használt..
2020. aug. 10. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még oxibutinint, flavoxátot lehetne kipróbálni, hátha. Egyeztess a kezelőorvosoddal róluk, illetve az opioidokról is kikérheted a véleményét, bár a tudomány jelen állása szerint vesekőnél a fájdalomérzet szempontjából közel azonos a hatásuk a nem-szteroid gyulladáscsökkentőével. A depresszió miatt keress fel pszichiátert, sok betegnek szüksége van rá, nem szégyen ilyen segítséget kérni.
2020. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen!
2020. aug. 10. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó de ha ennek vége lesz a depresszió is el fog múlni. A köveket kell megoldani valahogy.
2020. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!