Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes ezt az...

Szerintetek érdemes ezt az anyajegyet levetetnem,vagy inkább hagyjam? (Képpel)

Figyelt kérdés
sziasztok! Ez az anyajegy a születésem óta jelen van,igazából semmi problémát nem okozott eddig,hisz vigyázok rá. ( nem napozok pl.) De Nektek mi a véleményetek,hagyjam,vigyázzak rá továbbra is,vagy pedig vetessem le? Előre is köszi a választ, akinek van hasonlo anyajegye,küldhet nekem képet. További szép estét!

2020. aug. 13. 22:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindjart kuldom be a kepet:
2020. aug. 13. 22:11
 2/6 A kérdező kommentje:
2020. aug. 13. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

hány éves vagy?

miért vetetnéd le? zavaró helyen van, ahol bántja vmi, pl. melltartó, nyaklánc, stb? vagy ez most miért merült fel? bőrgyógyász szerint indokolt?

én fölöslegesen nem vetetném le... van nekem is anyajegyem, a karomon is, de ezért nem fogok nyáron hosszú ujjúban járni, ülni a kertben...

2020. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha félsz emiatt napozni, de mégis szeretnél barnulni, akkor azt mondom vetesd le. De ha nem okoz semmi problémát, illetve bőrgyógyász szakorvos sem javasolja a levételét, akkor teljesen feleslegesnek tartom.
2020. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok, a lapockámon van,és mivel elég óvatos vagyok,hisz (szerintem) az átlagos anyajegyekhez képest, picivel nagyobb, ezért nyaranként is olyan felsőt húzok, amelyben véletlenül sem látszódik ki az anyajegy.

A másik indok,mivel családalapitás előtt vagyok a párommal, tartok attól, hogy majd ha lesz gyerekem,és ha véletlenül belekap(na).....

Èrdekel,hogy jogos e a feltételezés,hogy olyan csúnya lenne e ez az anyajegyem,hogy inkább levetessem. Különben nem viszket,nem váladékozik,csak egyszerűen sötét barna,és nagyobb, az aggaszt. Köszönöm a választ!

2020. aug. 13. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
a képből ez nem derül ki, csak egy barna paca... kicsi az esély rá, hogy a gyerek belekap majd, de ilyen alapon akkor fülbevalót, láncot se fogsz soha hordani? még ovisként is belekaphat abba is.. de egy véletlen mozdulattal még a párod is belekaphat.
2020. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!