Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be fognak zárni újra a budapes...

Be fognak zárni újra a budapesti fürdők, ha jön a koronavírus második hulláma?

Figyelt kérdés
Pl. Aquaworld, Ludas, Gellért stb.

2020. aug. 14. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

minden bizonnyal. de egyelőre még az iskolakezdés mikéntje is bizonytalan


sztem nem paráztasd magadat

2020. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a wizzair kollégái úgy tudják november 5-től minden zárás lesz újra, az amásodik hullám előre megtervezett időpontja. ( Nem összeesküvés elmélet, nem saját ötlet, mondták ottaniak :) )
2020. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez marha jó. most direkt figyelni fogom a naptárat
2020. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2020. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es

Akkor már legyünk pontosak: 11:13 perckor jelentik be azonnali hatállyal.

2020. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5os, elbagatelizalhatod, ha csak nem komolyan mondtad, de ezt konkretan ott dolgozóktol tudom. Ezert irtam h nem en talaltam ki. De latom muszaj kotekedni es nem elhinni.
2020. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy muszáj kötekedni, ha ekkora ótvar nagy baromságokat írsz. A kutya se tudja mi lesz, mert még elméletben sem lehetséges, de ha MO királya - mivel ő eleve istennek képzeli magát - tudná is, akkor sem a wizzair-os ismerőseidnek pletykálná el egy reptéri váró WC-jében.
2020. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es te okor barom te. Nem irok baromsagokat. Azt tudom h maga az allitas baromsag. De ugyan az a baromsag mint amit Orban mondott hogy junius nemtom hanyadikatol nincs virus. Erted ember? Most az vsn h belsos emberek tudjak h mikortol talalja ki az a f kalap hogy mikortol lesz ujra virus mert az az o szavar jon megy.
2020. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem elpletjkalja e kibăszott okos, hanem nyilvan keszulnek fel a tarsaaagok elore te uristen te. Es a kolegakhoz eljur.

Gondolkodj mar kicsit mielott mast szidsz te madar

2020. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!