Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 35-ös vércukorral élve távozha...

35-ös vércukorral élve távozhat a kórházból?

Figyelt kérdés

Nem akart bemenni, orvost se, csak hétfőn a házit, mert azt hitte, sima vírus. Nem vártam tovább, a vége az lett, hogy jött ki egy órával később az ügyelet, aztán mértek vércukrot. Mint kiderült, 25. Egy órával később jött a mentő, bevitték, két órára rá hív engem, kér, hogy holnap vigyek be wc papírt, és kérdésemre, hogy hogy van, felelte, hogy már 35.


Oké, hogy próbálják rendbe szedni bent, de basszus, egyáltalán van esélye ennyire magas vércukorral élve kijutni onnan, még ha csökken is?


2020. aug. 15. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Kijut, és ellesz egy darabig, de aztán jön a ketoacidózis vagy a hyperozmoláris kóma, akkor majd nem tud eljönni saját lábon.
2020. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd bent lehúzzák a cukrát.Egy darabig biztos bent lesz,mire beállitják neki.
2020. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a kórházban majd kap inzulint, vagy gyógyszert, attól függ milyen fajta cukorbetegsége van. Majd leviszik neki, de ez időbe telik.
2020. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki. De aztan nagyon kell figyelnie
2020. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fog 35-ös cukorral távozni, mert leviszik.
2020. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!