Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vesegörcs vagy csak egy...

Vesegörcs vagy csak egy idegszál gyulladt be?

Figyelt kérdés
Az előbb felálltam, és pár lépés után akkorát nyillalt a jobb oldalamba, hogy majdnem térdre estem. Azóta is érzek ott nyomást, de nem fáj, nyomkodásra is maximum érzékeny (nem mertem nagyon megnyomni). Kicsit kisugárzik a hasam jobb oldalára is. A vakbelemet már 6 éve eltávolították. Néhány hete már begörcsölt ott a jobb oldalon, akkor konkrétan megmozdulni sem tudtam fél óráig. Mi ez?
2020. aug. 16. 19:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, rengeteget iszom, napi szinten 2,5-3 litert, és többnyire vizet, néhány dl üdítő és kávé megy mèg le.
2020. aug. 16. 19:36
 2/6 A kérdező kommentje:
Most bekentem az érintett részt egy lóbalzsamhoz hasonlatos krémmel, de nem tűnik úgy mintha nagyon használna. Ha ülök nem olyan rossz, de ha állok, akkor enyhén nyilall.
2020. aug. 16. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ultrahangon kiderül. Menj orvoshoz. Bár ha vesekő, akkor úgyse tudnak segíteni sajnos, azt ki kell pisilni, de tanácsot tudnak adni.
2020. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jesszus, arra nem is gondoltam.
2020. aug. 16. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
A vesegörcs olyan mint a szülési fájdalom, tudom éreztem mindkettőt. Mikor vesegörcsöm volt hánytam a fájdalomtól, és rohantunk a kórházba. Szerintem neked nem az van.
2020. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most én is majdnem úgy jártam. De a vakbelem is kevésbé fájt elvileg, mint az átlagos, fel tudtam kelni, a saját làbamon mentem kórházba. Vesehomok? Arra is gondoltam még
2020. aug. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!