Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szedjek, hogy minden...

Mit szedjek, hogy minden reggel kelljen WC-znem?

Figyelt kérdés

Sajnos a munkahelyemen olyan WC van, amibe csak pisilni lehet. Ha reggel nem sikerül WC-zni, olyan 10 óra fele beindul az emésztésem és este 8 óráig tartogatnom kell. Ez nagyon egészségtelen és kényelmetlen. Fel van fújodva a hasam egész nap, ami fáj.

Reggeli kávé, tej, műzli nem hajt meg.

Tudnátok ajánlani olyan terméket, készítményt, akármit amitől reggelre már megindul a dolog?



2020. aug. 18. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor is ülj rá reggel a budira ha nem kell. 2hét és minden reggel telegitteled a fajanszot.
2020. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Kelj korábban. Nyilván kell idő ébredés meg reggeli után, amíg beindul a bélrendszer.
2020. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hiába ülök, ha nem kell. Értem, hogy van aki 2 órát trónol és sikerül, de nekem vagy kell, vagy nem. Olyan hülyén érzem magam ezzel a kérdéssel, de tényleg nagyon kellemetlen...
2020. aug. 18. 15:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézzük más oldalról. Mi az oka, hogy csak pisilni lehet bent? Hátha megkerülhető a gond.
2020. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha reggel esetleg van időd, egy kád forró víz is segíthet. Nekem a kádban ücsörgés mindig beindítja a bélrendszeremet, akkor is, ha előtte direkt mosdóztam (és utána tisztán már nem akarnék).
2020. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Darmpflege.
2020. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen wc az, amibe csak pisilni lehet? És ha valakinek kakilni kell? 🤔
2020. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Lényegtelen, mi az oka, kiürítős budi. Eldugulna.

Korábban nem szeretnék kelni, mert így is örülök ha tudok aludni 6 órát. 😂 Fürödni nem lenne időm. De köszönöm a tippeket.

2020. aug. 18. 16:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy üveg Hunyadi gyógyvíz húzóra, úgy megfosat, kész boldogság.
2020. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hashajtótól gondolom egész nap menne, nem csak egyszer. Akkor meg aztán tényleg kakiban lennék.
2020. aug. 18. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!