Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy nem tudok...

Normális hogy nem tudok érzéseket kimutatni?

Figyelt kérdés
Régen nagyon nagyon sok éven át rávettem magam hogy nevessek bármi bajom volt. Viszont ez odáig fajult hogy vigyorgáson és póker arcon kívül mást nem tudok csinálni. Egyszerűen képtelen vagyok kimutatni hogy szomorú vagyok még temetéseken se. Az emberek éretlennek és érzéketlennek hisznek pedig ugyan úgy fáj csak nem ül ki az arcomra de néha még az öröm se és csak bambulok magam elé miközben ordít az elmém. Ez normális? Hogy fejezhetném ki újra magam?

2020. aug. 18. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem állapítottak meg nálad autizmust, asperger szindrómát, vagy valami hasonlót? Ők ilyenek.


A másik, ami eszembe jut, milyen voltál gyerekként? Akkor sem nevettél és nem is sírtál soha?


Milyenek voltak a szüleid? Mosolyogtak rád kiskorodban, vagy nem? Ők is ilyenek?


Érthető, hogy szeretnél ezen változtatni, de talán úgy lehetne legkönnyebben, ha tudnád, hogy ennek mi az oka.

2020. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!