Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Protein Boos Hyper Boost...

Protein Boos Hyper Boost túladagolás?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet az , hogy nem olvastam utána a dolognak és ebből a cuccból 6-8 pupirozott kanálall benyomtam. De elvileg 2-3mal lehetett volna max. És most nagyon szét vagyok pörögve. Szívem majd kiszakad a helyéről. Mit tudok tenni ebben a helyzetben. Mentőt nem szeretnék hívni. És mennyi ideig fog ez tartani kb 1 órája ittam meg de egyre rosszabbúl vagyok. Segítsetek!

2020. aug. 19. 17:37
 1/5 A kérdező kommentje:
És sajna annak a 2-3 kanálnak eme adag megivatala után olvastam utána. Már rossz halucinálciók is gyötőrnek. Ha eddig nem volt bajom mostmár ezután sem lesz?
2020. aug. 19. 17:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívj mentőt ha rosszul vagy, az úgy 600-800mg koffein amit bevettél, ami bőven túladagolás. Normál esetben még ki is bírná a szervezet, de mi van ha pl rejtett szívgondod van vagy valami? Nem érdemes kockáztatni. Egyébként 8-10 óra alatt ürül ki, tehát annyira nem is rövid idő alatt.
2020. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BeefEater ***** válasza:

Tehát háromszoros adagot vettél be, az kb 1g koffein (ha a Proteinbuzzos cuccról van szó). Szerencsére ez messze van a halálos dózistól. A koffein felezési ideje kb 4 óra, tehát aludni azt nem hiszem, hogy fogsz.


A koffein vizelethajtó és te ittál bőven. Igyál sokat és figyelj az elektrolitokra, valamint ne maradj egyedül ma este (ha a szíved nem bírná legyen aki mentőt hív - aki ott van veled tudjon róla, hogy mi történt)

2020. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)! Már jobban vagyok 2,5 óráig hittem azt, hogy meghalok. Viszont az agyam még mindig szét van pörögve, végtagjaim is bizseregnek. Erre vegyek be pl magnéziumot? Illetve 10-11 órával az utolsó adag után lehet bevenni nyugtatótt, hogy aludni is tudjak azért?
2020. aug. 20. 00:10
 5/5 BeefEater ***** válasza:

Ne vegyél be semmit. Várnod kell, hogy kiürüljön a koffein.

Örülök, hogy jól vagy, de legközelebb olvasd el az apró betűt is!

2020. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!