Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyilalló érzés feneknél mitől...

Nyilalló érzés feneknél mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel igazán bal lábbal keltem fel, amikor felkeltem az ágyból egy hasogató nyilalló fájdalmat éreztem a fenekemnél. Nem tudom pontosan, hogy a végbélben vagy maga a csont hasogat ( hírtelen éles fájdalom pár másodpercig). Ha ülök akkor jobban, ha fekszem akkor nincs probléma. Amit még észrevettem hogy ha szellentenem kell akkor nagyon fáj, és átsugárzik előre az alhasra.

Holnap nem tudok dokihoz menni, mert állásinterjúra megyek, csak ezután, viszont nem tudom hogy mitől jöhetett ilyen hirtelen ez az erős éles fájdalom. Valakinek volt már hasonló? Meleg fürdőre szerintetek jól reagálna vagy rontaná? Köszi előre is

22/L


2020. aug. 19. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg egy orvossal, lehet hogy aranyér, de az nem szokott alhasra sugárzani.
2020. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér esélyes,kezeld reparonnal.Nekem is ez volt,és elmúlt tőle.Viszont ha nem szűnnek a tünetek pár napon belül,akkor menj orvoshoz.
2020. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Télen volt aranyerem, akkor lehet az, viszont kívülről nincs most elváltozás.

Köszi a választ!

2020. aug. 19. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van belső aranyér is,arra a kúp a jó.
2020. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!