Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában éjjel játszok...

Mostanában éjjel játszok reggel alszok mennyire káros az agyra ?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat vagyok gép előtt kb egész nyár erre ment el ...de este elkezdjük egész reggelig kb reggel 8-ig játszunk és onnantól alszok egészen este 5-6-ig mert éjjel nem tudok aludni és hallottam olyant hogy ez káros az agyra de végülis kipihenem valamennyire magam de szoktam felkelés után is egész estig fáradt lenni pedig sokat alszok ahhoz képest mennyire káros ez az agyra? Vagy rám nézve mert ezt már hosszú ideje űzzük ... 16/F

2020. aug. 20. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Felborul a bioritmusod. Rövid távon talán nem lesz hatása (a dekoncentráltságon kívül), de 11 nap és suli... nehéz lesz visszaállni és akkor ezt nem fogod tudni folytatni.
2020. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Romániában élek kicsit több időm van hogy visszaálljak
2020. aug. 20. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!