Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig akarják még húzni ezt...

Meddig akarják még húzni ezt a koronavírusos dolgot?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ez a vírus már bent marad az emberek közt örökre nem?


Már a tököm kivan az egész maszkos dologgal meg most kezdem az egyetemet is, erre azzal fogadnak, hogy az összes tárgyat amit lehet online tartanak meg. Bro akkor dúrják le az iskolákat, építsenek helyükre valami mást és mehet az online oktatás örökre.


Félreértés ne essék én nem az vagyok aki azt hiszi, hogy az 5g terjeszti ezt az egyébként nem létező vírust amit azért találtak ki a politikusok, hogy félelemben tartsanak, csak már rohadt unalmas.


Lehet menni mindenhova, diszkókat nyomják ezerrel de egy 30 fős gyakorlatot nem lehet megtartani ._.



2020. aug. 22. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

Kérdezd meg a Covid vírustól, mikor szándékozik levonulni.

Meg hogy Gyurcsány "iskolájában" viseltek-e maszkot,

ugyanis a nyári "egyetemén" az egyik "hallgató" megfertőződött.

2020. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Ne izgulj, két év és eltűnhet.

WHO.

2020. aug. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés jogos, 100-asával csoportosultak/nak az emberek önként, az oktatásnál meg mindenki vagy be van szarva, vagy nyavalyog, hogy miért kell suliba járni.
2020. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi nem csoportosulunk önkéntesen, viszont iskolába menni kötelező. Nekem csak ennyi a problémám.
2020. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy kötelező. Senki sem járna, ha nem lenne az, akár van vírus, akár nincs.
2020. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Latom magadbol indulsz ki.
2020. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem magamból, a döntő többségből. Megnézheted itt is, a szeptember közeledtével tele a gyk vírus miatt "aggódó" tinikkel, mert most kezdenek rádöbbenni, hogy basszus tényleg menni kell isibe.
2020. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mekkora gazdasági válságot akar a hatalom.
2020. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!