Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömlakklemosóval lemostam a...

Körömlakklemosóval lemostam a lábkörmeimrõl a lakkot, majd ezek után eltelt kb pár perc és megérintettem a lábkörmöm , majd hozzáértem az ajkaimihoz,illetve lenyaltam az ujjaimrol a cukormázat(mert ettem egy fánkot)lehet belol ban?

Figyelt kérdés

Na ugy tirtent hogy utana koromlakksllemoss utan megmistam a kezeim, viszont aztn megerintettem a labujjam amin ugye meg lehetett oar perc mulva valami kis szarmazek, ezek utan az ajkaimhoz ertem es ami a legrosszabb vettem fankokat a gyerekeimnek es hiaba probaltam nem megerinteni azokat megi lehet sikerult..aggodom lehet e belole baj meet a koromlakkleomoso igy a kezeimen lehetett?

Illetve eltelt egy ora es mar tul voltam rengeteg kezmosason es lemertem nyalni az ujjaimrol a

cukormazat(es aggodom hogy igy belem juthatott e esetleg igy)


2020. aug. 24. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Nem lesz baj.
2020. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet belol ban?nagyon paras vagyok, mar as is ban hogy a koromlakk a figkefek kizeleben van tarolva es ott mostam le es esetleg n adja isten a fogkefekre is rakerult, vagy az hogy end ettem meg a fankot es lenyaltam a kezem utana(de mondom tobb kezmosas utan)gyerekeknek nem merek adni belole annyira felek.
2020. aug. 24. 14:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom en rendesen irok erre kijavitja ertelmetlen szavakra, annyir paras vagyok hogy nem merek adni a gyerekeknek hiaba kerik inkabb kidobom ha ugyerzem valami veszleyes lehet.Szorongok minden nap ilyen apro dolgokon es annyira irrealisan felek hogy lassan nem engedek nekik semmit meet minden lehet karos.Meg nagyi barackjabol sem adok nekik mert mi van ha vegyszer van benne.
2020. aug. 24. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Reg elparolgott az aceton. Ne parazz. Ha veletlenul ( kizart) megsem, akkor sem lesz bajod.
2020. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, egy 14 éves írta ki a kérdést.... mi bajod lenne de komolyan? Ha mérgező lenne a körömlakklemosó, akkor a méreg a körmödön keresztül is felszívódott volna (nyilván ne idd meg, úgy azért nem egészéges). Semmi bajod nem lesz az égvilágon, add oda a fánkot nyzgodtan a gyerekeknek. A nagyi barackjában sincs vegyszer, feltételezem, nem olyankor permetzez, amikor érik a gyümölcs.
2020. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
keress segítséget. pszichológus
2020. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálad már van baj...
2020. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Korona, egyértelműen.
2020. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!