Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 perc alatt kétszer estem el...

2 perc alatt kétszer estem el mert elvesztettem az egyensúlyérzékemet. Miért?

Figyelt kérdés

Egész nap nem volt semmi gondom járkáltam, ugráltam mint minden nap ( 130 kiló vagyok heti pár alkalommal ugrálgatok meg szoba biciklizek.


Délután egy ismerősöm megkért, hogy egy virágot vigyek le neki a 4. emeletről, miközben vittem elég hülyén kezdtem érezni magam, szédültem, ,de nem álltam meg pihenni nem érdekelt. Most, hogy leültem érzem, hogy gyenge vagyok kimentem az udvarra aztán összeestem előtte meg a lépcsőn estem majdnem el, de pont megfogtam a tesóm vállát így nem dőltem el.


Elég vicces látvány lehetett :D.


Magam kellene ezt megoldani mert egy éve és 45 napja nem dolgozok ami annyit tesz, hogy 1 évig fizette az önkormányzat a TB-m most meg már 45 napja nem fizetem, szüleimnek nem szóltam, hogy lejárt nekem meg nincs pénzem mert az összeset kamion jogsimba fektettem aztán jött a vírus és pont mikor mentem volna mondták le, hogy nincs betanítás leáll a cég fele. egyébként 23 éves vagyok és férfi nemű.


Egyszer csak fogom magam és puff, elesek meg kicsit remegek, mert mentálisan sem vagyok a legjobb, képzeld, hogy cél előtt rúgnak fejbe jelen esetben a pandémia rúgott le. Nem vagyok túl boldog sem, meg most ez.



2020. júl. 7. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mérd meg a vérnyomásod. Ettél-ittál rendesen? Alkoholt nem fogyasztasz?
2020. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, nem iszok 6 éve akkor kicsit viccesre ittam magam aztán inkább ignoráltam. Csak alkoholmentes dolgokat iszok.


Lényeg, hogy ahogy most csámborogtam a lábam nyeklik be, a bal.

Vérnyomásom okés. Eszek meg iszok rendesen és nem is cigizek.

2020. júl. 7. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!