Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki volt már MRI-n elmesélné...

Aki volt már MRI-n elmesélné mire kell számítani?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából kovács műhelyi zajra,ahol 3 kovács dolgozik.

Engem,mint kovácsot nem zavart,kicsit el is szúnyókáltam.

2020. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem parás a vizsgalat? En felek, nehogy bepánikoltak
2020. aug. 24. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. félóra volt. Ha klausztrofóbiás vagy, nehezebb a dolog, de a kezedbe adják a pánik gombot. Irányítják a légzést, hosszítottan ki- és be kell fújni a levegőt, ez a végén már nem annyira szórakoztató. És igen, rendkívül hangos.

Attól függ, milyen MRI-re mész, nekem hasi volt.

2020. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem agyi vizsgálat miatt kellett mennem MRI-re néhány ezelőtt. Egyetértek az előző hozzászólóval, hogy olyan zajokat hallani, mint egy műhelyben, de nekem vénásan adtak egy kontrasztanyag nevű folyadékot is, amivel jobban tudták az orvosok vizsgálni az agyi aktivitást. Azt viszont nem tudom, hogy más testrész vizsgálatakor is adnak-e ilyet.
2020. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is kaptam kontrasztanyagot. 3-as voltam.
2020. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na köszönöm. Nekem a nyakamat fogjak nézni. Koponyát nem tudom néznek e. Akkor számítok esetleges kontraszt anyagra is.
2020. aug. 24. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!