Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek már csináltak hólyagtük...

Akinek már csináltak hólyagtükrözést MŰTŐBEN, elmesélné, milyen volt?

Figyelt kérdés
Vaan, ahol sima rendelőben történik, nem ez érdekel, hanem ahol benn a műtőben, mert nekem így fogják. Kérdeztem doktornőt, mégis hogy néz majd ki, meddig kell levetkőzni, azt mondta, teljesen. Ez nyomaszt engem, hogy hogy, csupaszon lépked be az ember? Egyáltalán hol vetkőzik le? Vagy van valami hálóing vagy köpeny? Légyszi aknek már volt, köszi.

2017. jan. 11. 02:24
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
Majdnem minden műtéti beavatkozásnál le kell vetkőzni ez nem szokatlan eljárás. Hát én már vetkőztem kórteremben és akkor ágyal együtt toltak letakarva. Lábon is mentem akkor viszont a műtő előterében (előkészítő) kellett egy zsákba tenni a cuccokat de itt szintén egy lepedőt tettek rám. Valamit biztosan tesznek rád de azért arra készülj fel ha szégyenlős vagy, hogy nem fognak elfordulni amíg vetkőzöl, viszont bámulni sem fog senki.:D Arra kicsi az esély, hogy csupaszon kell mászkálnod.
2017. jan. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt mar parszor endoszkopos vesekomutetem. Nemetorszagban elek, itt 2-3 agyas szobak vannak. A szobaban teljesen le kell vetkozni, adnak egy korhazi hatul nyitott haloinget. Aztan aggyal egyutt eltolnak a mutobe, ott fel kell maszni egy mutoasztalra (ami rontgengep is egyben). A labadat ket oldalt rogzitik emelt helyzetben. engem nem zavar a meztelenkedes, siman tok puceron felmaszok az asztalra, mert a kopeny nem sokat takar. Lattak mar ott a dolgozok sok mindent, nem hiszem hogy ujat tudnek mutatni nekik :)


Aztan itt ha felmasztal elaltatnak, es a sajat agyadban ebredsz mutet utan.

2017. jan. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. jan. 11. 13:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem sem maga a meztelenkedés zavar érdekes módon, hanem hogy esetleg nem hagynak magamra a vetkőzéssel, mások jelenlétében kell kibújnom a ruháimból, pucéran lépkedni előttük... ez az ellenszenves gondolat. Ha már fölmásztam az asztalra, bánom is én, ha meztelen vagyok.
2017. jan. 11. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilvan ez lehet kenyelmetlen, de egy felnott embernek ezzel szerintem meg kell tudni birkozni.
2017. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Ha többágyas szobában kell vetkőzni akkor elhúzzák az ágyak közt lévő függönyt (már ha van) tehát max az ápoló, vagy a nővér van veled, aki nem veszélyeztetett azokat többnyire ők is hagyják egyedül vetkőzni. Sajna annyi más-más helyzet adódhat, hogy erre konkrét válasz nincs, lesz ahogy lesz ezzel meg kell békülnöd.
2017. jan. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!