Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a hátam és a melkassom és...

Fáj a hátam és a melkassom és néha egy pár másodpercre beszúr. Miért?

Figyelt kérdés
pánikbeteg vagyok és rossz a testtartásom. Kérlek írjatok hamar mert már szinte emiatt sosem érzem boldognak magamat. 16l

#hát #fájdalom #mellkas #beszúr a mellkasom
2020. aug. 28. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Stressztől gyomorsavad lehet, ettől fájhat a mellkasod, a rossz tartásod miatt izmaid be vannak feszülve, az mindent megamgyaráz. Holnap főzzél köményteát, egyél egy kis főtt krumplit, kekszet. Sètálj, menj el masszőrhöz. Ne aggodj, semmi komoly, nem infarktus, vagy tüdőembólia, vagy amikre gondolsz.

Nyugi.

2020. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Dehogy gyomorsav! A stressz közvetlenül okozhat izomfeszülést, görcsöket, fájdalmat a felsőtest izomzatában, elsősorban a háton, de az egész egy összefüggő rendszer.

A pánikbetegségen amatőr internetezők nem tudnak javítani, az szakember dolga. A mellkasi szúrásnál elsősorban arra gondolnék, hogy a pánikbetegségtől van, de persze sok oka lehet.

A tartásodon te magad tudsz javítani, ez elhatározás és odafigyelés dolga.


Ami a hátfájásodat és a mellkasi fájást illeti, lehet több oka is lehet, akár a pánikbetegség, akár a rossz tartás, akár más, de nagyon valószínű, hogy szakszerű gyógymasszázzsal ez tünetileg kezelhető. Ebben tudok neked segíteni, ha szeretnéd (szülői beleegyezés kelleni fog), amitől átmenetileg jobban fogod érezni magad, de hosszú távon az okokat kell megszüntetni.


Üdv: egy gyógymasszőr

2020. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

" Dehogy gyomorsav "

Nagyon okos vagy, csakhogy ugyanezek a tüneteim voltak és kiderült, hogy óriasi a savam, azóta szedek rá gyógyszert és ez a része teljesen elmúlt.

2020. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi nem következik másokra nézve. Általában nem célszerű a bonyolultabb és ritkább magyarázatot feltételezni elsőre. Természetesen lehet akár gyomorsav meg száz másik dolog is.
2020. szept. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan így van. Kérdező, a pánikbetegséged okát kellene mélyen fejtegetni, a gyógyszerek csak tüneti kezelések, de az is csak egy darabig. Lelkedben kellene kutakodni.
2020. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok az utóbbi napokban nagyon sokat javult mert nem gondoltam rá de a pánik és a testtartás miatt még visszatérő dolog meg valami éjszaka felkeltem és nagyon fajt a hátam és szúrt levegővételnél szerintetel ennek ez lehet az oka (panik,testtartás) vagy csak elfekudtem?
2020. szept. 2. 17:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyépkent 1 hete allandoan fakt a hasam ss gyomorsavam is szokott lenni ezert lehet bennevalami
2020. szept. 2. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, minden közrejátszik. Pánik, rossz testtartás, el is feküdhetted, nyugodj meg, vegyél mély lélegzeteket, levegőzz, beszélgess...
2020. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!