Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háziorvos is adhat teljes...

Háziorvos is adhat teljes testnevelés felmentést?

Figyelt kérdés
Szóval már 4 éve folyton kiugrik a bokam és a másik térdem, a régi iskolában ezt tudtak és nem is kellet tesiznem. De most szeptemberben kezek egy másik suliban és ott mondta az of hogy csak orvosival lehet kérni, na de én nem járok külön orvoshoz ezért lennék kiváncsi hogy háziorvos adhat-e?

2020. aug. 29. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos nálunk csak javaslatot ad, azt kell leadni az iskolaorvosnak és ő ad felmentést.
2020. aug. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Szakorvos adhat felmentést
2020. aug. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos is orvos. Ha tőled orvosi igazolást kértek, akkor teljesen jó, ha a hazidokihoz mész. Ha nem ő az illetékes, majd megmondja, hogy hogyan tovább.
2020. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Háziorvos egész évre nem adhat
2020. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Iskola függő , hogy mit fogadnak el .

Tavaly új suliba kerültem hiba vittem felmentésről papírt meg mindenről papírokat nem akarták el hinni / el fogadni , hogy a hátamban 2 fém rúd és sok-sok csavar fogja össze a gerincem egy balesetből kifolyólag . Jöttek azzal , hogy így is lehet tesizni igaz nem tudok hajolni örülök , hogy nehézkesen , de megy a járás azaz futni sem tudok .

Végül nálam marad azt , hogy ortopédián adtak egy szakvéleményt , hogy igen ez van és azt rengeteg orvosi papír társaságában nagyon nehezen el fogadták

2020. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!