Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan aranyér ami sohasem...

Van olyan aranyér ami sohasem múlik el?

Figyelt kérdés

Több éve van sajnos fiatal korom ellenére aranyér problémám. Szinte már a tizeséveim végétől jelen van az életemben.


Tavaly voltam magánorvosnál, a "gyűrűzéses" megoldást javasolta, de nem esett le az aranyerem, csak kb 3 hétig úgy jártam wcre, mintha szülnék,iszonyatosan rossz volt. Írt kúpokat,kenőcsöket, hiába... :(


Külső aranyér, és teljesen mindegy mit használok rá, nem múlik el. Mindent kipróbáltam rá.

Egyébként semmi más tünetem nincsen, nem vérzek, nem fáj, de látom és érzem, hogy ott van.


Ez sosem fog már elmúlni?


Köszönöm a válaszokat!

29N



2020. aug. 29. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, csak nekem belső aranyerem van. Több hónapja tart :( Sajnos ez ilyen krónikus probléma és nagyon nehezen gyógyítható szerintem. Pedig voltam proktológián, volt anoscopia és rektoscopia is. Szintén egy rakás kúp és gyógyszer... Mérsékelte ugyan, de nem akar elmúlni. Egyedül a fekvő helyzet jó, meg ha állok max, mert akkor alig érzem. Amúgy nekem sem fáj és nem vérzik. De érzem azt a kellemetlen érzést és néha éget. Már úgy vagyok vele, hogy ráveszem magam a colonoscopiára, mert ez így elég rossz lesz, ha sosem fog elmúlni, valamint még javasoltak nekem ételallergia vizsgálatot, szóval tanácstalan vagyok.

A külső aranyeret viszont könnyebb kezelni elméletileg. Gyógynövényes kezelést próbáltad? Kamilla, diófalevél és cickafark tea. Ömlesztett eredeti tasakost próbáld meg, forrald fel, szűrd le és igyál belőle meg vegyél utána ülőfürdőt, jobbat nem tudok. Most sikerült beszereznem egy gyógyszertárilag kikevert kúpot, hogy az mennyit fog érni fogalmam sincs. Ha nem használ nekem, én elmegyek először ételallergia vizsgálatra, aztán bevállalom a vastagbél tükrözést, én igaz fél éve szenvedek ezzel még csak, de szeretnék már megszabadulni ettől a bajtól mihamarabb szintén!


23/F

2020. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én már mindent próbáltam, de komolyan. Azon csodálkozom, hogy egyik orvos sem említette meg a műtétet.


Én elvagyok vele, inkább úgy fogalmaznék, hogy esztétikailag zavar. De mindig eszembejut,hogy nem komoly probléma áll-e mögötte.


Jó egészséget, és sok sikert kívánok!

2020. aug. 29. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Őt keresd fel, biztosan segíteni fog.

[link]

2020. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!