Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rettenetesen fáj a hátam ,...

Rettenetesen fáj a hátam , mit tegyek ? ( SOS !)

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon NAGYON fáj a bal oldalt a lapockám és a mellem alja körül ! Van egy állandó szúrás és ha levegőt veszek olyan mintha a bordáim alsó része szét akarna repedni , feszít és olyan mintha valami be lenne " akadva " mintha csak a helyes mozdulat kéne és " kireccsene " ... de nem múlik el bárhogy mozgok és erősödik ...

Valami megoldás kéne. Már kentem fájdalomcsillapitó géllel , vettem be gyulladásgátló fájdalom csillapitót , izomlazitót is ... ha éppen nincs bennem gyógyszer kín levegőt venni ...

Mit csináljak ?



2020. aug. 30. 03:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. aug. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
25 vagyok és ezen kivül semmi más tünetem nincs , nem köhögök stb ...
2020. aug. 30. 03:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi ügyelet
2020. aug. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most sajnos nem igen tudok orvoshoz menni de akkor Hétfőn muszaj lesz ... valami ötlet hogy mi lehet a probléma ? Csak hogy mire számitsak esrtleges kezelésként ...
2020. aug. 30. 03:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ott szokott fájni, de nem hirtelen, hanem szinte mindig érzem a fájdalmat ott csak tompán. És pont úgy érzem, mintha "be lenne akadva". Még nem voltam vele orvosnál, bár régóta fenn áll. Majd ha kiderül,mi volt,írj majd légyszi.
2020. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akár spontán PTX-ed is lehet. Dohányzol?


Hogy vagy ma?

2020. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6


Sajnos tegnap volt egy erősebb rosszullétem , egész infarktus szerű de végül szerencsére érdekes módon hütéssel és a lapockám enyhe nyomásával sokkal enyhébb lett a fájdalom ... én is gondoltam légmellre de anyukámszerint akinek ápolónöi végzettsége van ez inkább bordaközi ideggyulladás lesz ... arcideg gyulladasom is volt már.

Most szedek gyulladáscsökkentőt és erős reumakenőccsel kenem , plusz próbálok egyenesen háton feküdni sokat és kimélem azt az oldalam ami fáj ...

2020. aug. 31. 20:29
 8/12 A kérdező kommentje:

#6


Ja és nem dohányzom , soha megsem próbáltam ...

2020. aug. 31. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igaza van anyukádnak. 25 évesen kevésbé valószínű hogy infarktusod van, és az amúgy sem múlna el.


Én azért elmennék a kórházba, hogy vizsgáljanak meg, nem játék az ilyen, főleg amilyen fájdalmas lehetett, ahogy leírtad.

2020. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Sajnos ahogy kell épp akkor jött rám a rosszullét amikor nem tudtunk volna maximum mentőt hivni... elakartunk menni az ügyeletre hogy hátha adnak valami injekciót a fájdalomra de végül is annyira elmúlt hogy haza tudtak vinni anyámék és gondoltuk most akkor inkább már nem rohangálunk sehová nehogy megint szarul legyek... de igazad van mindenképp legalább felfogom hivni a dokim és elmondom hogy mi volt , tudjon róla...

2020. aug. 31. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!