Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koronavírusos beteg száma...

A koronavírusos beteg száma nő vagy csökken?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 20:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint később. Miért ugrott meg ennyire?
2020. aug. 31. 20:43
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Nő.


[link]


Hogy később mi lesz, azt nem tudom.

2020. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Mert a kedves értelmi fogyatékosok nem tudnak otthon maradni, és Horvátba nyaralgatnak. Vissza se engedném őket Magyarországra...
2020. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Horvátban... elmenni egy isten háta mögötti tengerpartra életveszély kocsival, de busszal elmenni a Balcsira, büfében enni, vadidegenekkel fürödni nem...
2020. aug. 31. 21:08
 5/11 Hellmano ***** válasza:
75%
Most megugrott a nyaralások miatt, minden nemzedék gyereke egymás hegyén-hátán a partokon stb. Én csak a Balaton-on voltam (nem nyaraltam itt élek) és hát ami itt volt az is hering party, akkor mi lehetett Horvátba meg a tengerpartokon... ez is bele volt kalkulálva az egészbe, hogy szeptemberre megugorjon az esetek száma, hogy már az első iskola naptól rettegnie kelljen minden szülőnek, hogy mikor is zárják be a sulikat és megint maradhatnak otthon a gyerekkel... ki van ez találva szépen, fel van építve az egész. Most jön a második évad Premier holnap. Már este a híradó tele lesz az iskolák dolgaival. Pénteken már arról szólnak a hírek este, hogy melyik sulit, melyik osztályt kellett karantén alá venni. 2 hét múlva drasztikusan megugrik a fertőzöttek száma és Október 1-én bezárnak minden sulit. Ez a forgatókönyv most a második évadra.
2020. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akiket ismerek, kocsival mentek nyaralni, és nem vegyültek.
2020. aug. 31. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Tobbet tesztelnek (nem tudom ezzel mennyire aranyos de teny hogyha tobb tesztet vegzel egy populacion akkor nagyobb valoszinuseggel lesz a tezsteltek kozott fertozott is).

Kulfoldon pl hirvatban julius kozepe ota meredeken emelkedtek a fertozottek szamai. A magyarok tulnyomo tobbsege utana indult meg csak el itthonrol. De mentek masfele is az emberek es nyilvan a tengerpartra mentek angolok/nemetek franciak...nehogy azt higyjuk ok otthon napoztak. Es aki kiment annak is kellett boltba mennie...ugyhigy hacsak nem ketheti elemozsiaval es satrazni ment valaki akkor nagyobb esellyel fertozodhetett meg egy olyan orszagban ahol napi 100 folotti uj esetszam volt mint ahol napi 30. De ugye a statisztikaban nem lehetunk biztosak.

Masik: vannak egyetemek ahol a mist megerkezo kulfoldi diakokat kotelezoen sajat koltsegbol teszteltek. Gondolom ha nalunk joval fertozottebb orszagbol erkezett a diak nagyobb esellyel lett pozitiv a tesztje.

Inkabb azt kell.figyelni hanyan halnak meg naponta benne. Mert amig az nem emelkedik veszesen (es egyelore akig van lelegeztetogepen valaki) addig nyugi van. Mert a sok pozitivat tesztelo az otthon lehet elvan az enyhe tuneteivel es akkor ne zavarjon senkit hoigy napi 100 vagy 300 az uj esetek szama es mitoo csak aki fertozott az ne hordja szet, ,ne terjessze.

2020. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nyáron gyakorlatilag nem teszteltek mert Orbán úrék is ki szerettek volna mozdulni. Na meg már előre beharangozták még tavasszal hogy a turizmust újraindítják. Ha ugyanannyit vagy mégtöbbet teszteltek volna a nyár folyamán is nehezen hallgathatták volna el az eredményeket. Miután még szintén tavasszal megmondták hogy ősztől második hullám így újra mehetnek a tesztek, nagy uraink is kinyaralták magukat minek várni.
2020. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Állítólag nő, de hogy melyik koronavírus okozza a növekedést azt nem tudni mert nem közlik. Ugyanis nem csak a Covid-19-nek fogyott el a nyári szabadsága ősszel fertőzgetni. Én is voltam lázas mostanában egy két napig és többen is rajtam kívül de nem ettől. Ha viszont tesztet csináltattam volna akkor biztos korona pozitív lett volna.
2020. szept. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor mostanában azt írjuk, vagy mondjuk, hogy "koronavírusos" meg "koronateszt" akkor nem az összes koronavírusra gondolunk, hanem a SARS-CoV-2 vírusra. Ha egyéb koronavírus fertőzésed van, pl, ami valami banális náthát okoz, akkor a SARS-CoV-2 PCR teszt nem lesz pozitív, mivel specifikusan a SARS-CoV-2 RNS-ét mutatják ki ilyenkor. Az összes magyar és nemzetközi honlap, infografika a SARS-CoV-2 vírus által okozott Covid 19 betegségre vonatkozik.
2020. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!