Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet kérni orvosi igazolást,...

Lehet kérni orvosi igazolást, hogy ne kelljen maszkot hordani?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 09:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
17 ezt hisztinek hívják. Nem kellemes de fontos. Én pánikbeteg vagyok szóval eléggé kínlódtam elelinte. De ha szép lassan lélegzel hamar elmúlik a kellemetlen érzés. Ha én fel tudom venni akkor ti is.
2020. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
21%
doktor úr, a nagyságrendekkel veszélyesebb influenzánál miért nem hordják?
2020. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert az influenza nagyságrendekkel kevésbé veszélyes, de sok kolléga hord maszkot influenza szezonban munka közben. Az influenza mortalitása 1-2 ezrelék, a Covid-é 1-2 százalék.
2020. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
14%

Sajnos manipulált statisztikákat közölnek.

ez az igazság:


[link]


Dr Tamasi József előadása


és a többi nagyszerű előadás

2020. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Dr Tamasi.... Jaja, ő kimondottan megbízható. Anno termeszetgyogyaszkent kezdte, nem emlékszem mar milyen névvel ellátva árulta a csodavizet, ami sima csapvíz volt...
2020. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
13%
Az előadások tartalmát nem tudod megcáfolni, meg se hallgattad, csak valami rosszat kell rögtön mondanod mindenképp.
2020. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
84%

Ismerősöm ápoló, 12 órás műszakokat nyomnak le, végig maszkban és nem a mezei textil, vagy az orvosi.. FFP2 és társai maszkokban.. fejezzétek be a hisztit és vegyétek fel azt a k.va mszkot. Az egyik bevásárlóközpontban, ahová járok ebédelni, kötelező a maszkviselet, mindenki felelősségteljesen fel is veszi. Mily érdekes, szeptember 1, 10-20-asával jöttek az iskolás h_lyegyerekek, természetesen maszk nélkül és fel vannak háborodva, mert kiküldi őket a biztonsági őr.. olyan elb_szott a mai generáció, hogy hihetetlen.. pedig én sem vagyok "öreg"...


26N

2020. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem hallgattam meg, valóban igazad van. Tamasit ismerem, úgy 25-e0 évvel ezelőtt a szomszédban praktizált, gyakori vendég volt nálunk. Nem véletlenül írtam, amit írtam. Azt hiszel, amit akarsz
2020. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőproblémám van, pánikrohamaim vannak sokszor, gyakran fulladok és még szemüveges is vagyok ami bepárásodik némelyik maszk használata közben. Ha én nem cirkuszolok akkor vajon ti miért teszitek? A ti érdeketek is. Vagy szeretnétek ha apátok anyátok megbetegedne , meghalna vagy a nagymama? Nem szeretitek a családotokat? Csak magatokra gondoltok?
2020. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
30%
Ezek szerint jóban voltatok Dr. Tamasival, talán barátságféle, ha már gyakran vendégeskedett nálatok, nem szép dolog egy ki tudja miért megromlott barátság után a barátot nyilvánosan mocskolni. Könnyen bennelehet a személyes bosszú. Nem vagy pártatlan.
2020. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!