Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet kérni orvosi igazolást,...

Lehet kérni orvosi igazolást, hogy ne kelljen maszkot hordani?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 09:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

30!


Nem, nem voltunk jóban. Vendéglátó üzletben dolgoztam, onnan ismerem. Nem kevés beszélgetést hallgattam végig akaratlanul. Valóban nem vagyok pártatlan, mert hallottam miket mondott, láttam miket csinált.

2020. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
21%

Erre nyilván lehetetlen írni valamit, mivel nem voltam ott.

Mindenki hibázik.


Az előadás tartalmában hol a hiba? Ez itt a téma és a kérdés!


Vagy ha te fogorvoshoz mész lenyomozod az addigi magánéletpályáját, és ha megfelelőnek találod, akkor ülsz be hozzá?

2020. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Ott a hiba, hogy maga az egész Tamási-Gödény-Pócs tengely szánalmas. A fertőző betegségekhez egyik sem ért. Tamási ráadásul kuruzsló is. Értelemszerűen nem vagyok hajlandó meghallgatni a baromságait, ahhoz túl rövid az élet, hogy ilyen emberek baromságaira fecséreljem.
2020. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

32!


Megegyszer, nem néztem meg a videót és nem érdekel.

Igen, ha fogorvoshoz megyek, információt szerzek be róla, pont ugyanuyg, ahoyg minden max orvosról is. Ez a normális, nem? Tőlem azt hiszel, amit akarsz, megegyzser, nem érdekel a videó mert alapvetően szavahihetetlen embernek tartom. Ez a magánvéleményem, másnak más lehet, az ő dolga. A vitának ezzel vége.

2020. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
5%

Látom, nem csak maszk van rajtad, hanem a szemellenzőt sem vagy hajlandó levenni.


Az előadás remek, le a kalappal Tamasi Dr. és a konferencián előadó és részt vevő összes orvos és eü. dolgozó előtt!!!

2020. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
80%
Hány orvosi előadást láttál ezen kívül? Egy előadás nem attól jó, hogy azt mondják amit szeretnénk hallani.
2020. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Fáj a füled a maszktól? Használj kendőt, illetve vékony sálat!
2020. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!