Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy megint...

Lehetséges az, hogy megint bezárjanak az iskolák?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint jobban tetszett a digitális tanmenet. Együtt lakom a nagyszüleimmel, és ha véletlen elkapnám, nem szeretném hogy tovább adjam nekik. Csak most ugye kinyitottak az iskolák, és félő hogy ez bekövetkezik.

2020. szept. 1. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Persze, csak az a kérdés, hogy mikor. Október végére, november elejére már valószínűleg.
2020. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Szinte mindenki azt mondja, hogy be fognak, előbb-utóbb.Van, akik október első hetét mondták,van,akik őszi szünetig tartják valószínűnek, én nem tudom,most nagyon lesz@rják a felsővezetők az iskolásokat,hiszen asszem 4 fertőzöttnél lett tanszünet és digitális oktatás elrendelve,most meg azért messzemenően több a napi esetszám.

Igazából abból a szempontból én is örültem az online tanrendnek,hogy nem volt esélyem fertőzni nagymamámat-akivel egyébként napi szinten találkozom- ,+ később kelhettem. De tanulás/ anyagátadás és számonkérés szempontjából egy ótvar volt az egész 😒 Nem is akarok belegondolni, mennyire lehetett nehéz ez egy olyan családban,ahol elsős kisgyerek van ,vagy nincs megfelelő digitális háttér... Abszurd az egész, tele van ellentmondásokkal a kormányrendelet is. Én pl idén vizsgázóm szakápolóként, nem szeretnék mindenre full egyedül, magamtól felkészülni, ezért jobban örültem,hogy visszamentem az iskolába.

20/L, 14.évf.

2020. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
NEM fognak bezárni. Kérdező, az elmúlt félévben a négy fal között voltál 0-24, ugye? Miért nem?
2020. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Amugy tenyleg milyen tre lenne ha emiatt nem tudnanak rendesen tanulni. :/
2020. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
A középiskolákat könnyebben befogják zárni és be is fogják őket valószínüleg. Az általános iskolákat csak akkor ha már mindenki szét fertőződött, legalábbis ezt mondta Kásler de ebből majd valszeg balhé lesz, sok iskola befog zárni.
2020. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem
2020. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!