Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Először náthás lettem, most...

Először náthás lettem, most pedig köhögök. Makacs, száraz köhögés. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, pollenallergia. Végül náthás lettem. Azt követően pedig köhögés kezdődött, és már napok óta tart. Lázam nincs, nem is volt.


Van, aki azt mondja, ne csináljak semmit, tegyem a dolgom, majd elmúlik.

Mások pattognak, hogy teszteltessem magam, mert hátha covid.


De akkor most ezt csináljam majd a végig télen, ha valami van? Rohanjak kemény pénzekért tesztelteni, ha akármi van? Ez így nagyon gáz.


Mit tennétek a helyemben?


2020. szept. 3. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmentél orvoshoz?
2020. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Hívd fel minél hamarabb a hazidokit vagy ha már nem elérhető, akkor az ingyenes koronavírus vonalat! Nem az a lényeg, hogy teszteljenek, hanem hogy ne fertőzz meg senki mást, tehát maradj otthon!
2020. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

+3680277455

+3680277456


Kulfoldrol

+3615501825

2020. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Felhívhatod az orvost de jelenleg Magyarországon nem létezik más betegség a covidon kívül aki mást állít az hazudik és súlyos pénzekre büntetik rémhír terjesztésért.
2020. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem mentem orvoshoz, röhejesen kevés tünetem van.

Máskor 10x ilyen betegen se mentem dokihoz, mert egy hét alatt meggyógyulok.

Most meg ezért telefonálgassak, meg teszteljek pénzért, meg maradjak otthon heteket.


Ezt nem gondolhatjátok komolyan?

2020. szept. 3. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A teszt ingyenes ha a háziorvos kéri.
2020. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
De komolyan gondoljuk, az ilyen felelőtlen emberek miatt tartunk itt a második hullámban...
2020. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

"Máskor 10x ilyen betegen se mentem dokihoz, mert egy hét alatt meggyógyulok.

Most meg ezért telefonálgassak, meg teszteljek pénzért, meg maradjak otthon heteket."

Persze, csak te számítasz, a többi dögöljön meg, ugye? 🤦‍♀️ Közben meg annyit se tudsz még mindig, hogy mi a különbség az ingyenes orvosi ellátás meg a maganorvosi ellátások között: akkor kell csak fizetni, ha TE kéred a tesztet (pl. pont azért, hogy ne kelljen olyan sokáig otthon maradnod).

Szóval most vidáman fertőzöl mindenkit egész nap mindenhol?

2020. szept. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyenes számokat felhívni ingyenes, az megvan? Legalább ott kérj tanácsot!
2020. szept. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!