Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholmérgezés után vizeletür...

Alkoholmérgezés után vizeletürítési nehézség?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt este megittam több mint 1 liter vodkát. Rendesen kiütött még mozogni is alig bírtam, de sikerült tegnap estére nagyjából működőképessé válnom. Azóta viszont nagyon nehezen tudok vizelni. Nehezen indul, gyenge, és csak kevés tud kijönni egyszerre. Pedig érzem, hogy van a hólyagomban. Bárki bármit tud erről a jelenségről? Azon gondolkozom, ha nem múlik elmegyek a sürgősségire. Kérem aki ért az ilyen dolgokhoz segítsen.


Lécives kerüljük a lenéző válaszokat, tudom, hogy nagy barom voltam, de mostmár ez van. Eléggé megvagyok ijedve.


máj. 21. 22:16
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez okozza, az alkoholnak inkább vizelethajtó hatása van. Kiszáradást viszont okozhat, ettól lehet vizelet visszatartás, de 1 nap alatt kellett volna rendeződnie, ha ittál rendesen folyadékot. Menj el orvoshoz ha ma sem javul a helyzet.
máj. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!