Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki mar tul...

Kerdesekkel teli kérdése:

Van itt olyan, aki mar tul esett a "koronaviruson", vagy jelenleg koronavirusos, esetleg ismersz olyat aki "elkapta"?

Figyelt kérdés

Csak mert en a letezeseben is ketelkedem..

szerintem ez egy politikai fegyver, vagy nemis tudom, de sok osszeeskuvesi elmeletem van



2020. szept. 6. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ok, volt "ilyen" "kérdés" már. összeesküvés nem összeesküvési
2020. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Igen, ismerek pár embert, jelenleg én is karanténban vagyok, mert találkoztam ilyennel. Ismerősöm albérletéből mind a 4-en lázasak. Egyszerre. Lehet véletlen? Nemhiszem! Egyik ismerősöm pozitív lett az egész családjával együtt. Már 1 hónapja pozitív! Azóta nem mehet ki a házból!

Olaszország, napi 800 fölötti halott, nem volt elég lélegeztetőgép, ágy, orvos...halottakat nem tudták mivel szállítani mert annyian belehaltak sajnos. Ez nagyon nem egy kitalált, politikai összeesküvés elmélet, hanem nagyon is valós dolog!

2020. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek. Mindig mas volt pozitiv, 2 hónapig nem mentek ki...mesélték a lefolyasat is.
2020. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tenyleg annyira durva "betegseg", mint ahogy azt allitjak?
2020. szept. 6. 13:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira durva! Fiatalok meg se érzik, max kicsit betegek. De az idősek sorba halnak bele sajnos.
2020. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4 esetről tudok.

Két középkorú, az egy hétig volt igazán sz*rul, de egy hónapig hőemelkedése volt még utána. Két idősebb, az egyik meghalt.

2020. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Pontosan annyira "durva", mint mondják. Ugyanis csak a beteges konteósok agyszüleménye az, hogy a "média szerint" mindenki belehal, mindmeghalunk, jaaajjjmostmilesz... Hát nem! Soha, senki nem állított ilyet a Blikken és társain kívül.
2020. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek nincs tünete, családjának csak enyhe tünetei vannak mint pl hőemelkedés, nem éreznek ízeket. Nálam még nem bizonyosodott be hogy koronavirusos vagyok e, viszont valószínű, mivel találkoztam a bizonyos fertőzöttekkel. Én köhögök, fáj a torkom és olykor légszomjam van
2020. szept. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%

Na, látom megy a lepontozgatás, érvek nélkül. Nosza, hadd halljam,

melyik hiteles tudós állította, hogy ez egy mindenkire "hűdeveszélyes" vírus lenne?

2020. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy diákom pozitiv. Legalább egy. De egyre többen hiányoznak.
2020. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!