Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veszélyes eben a szobában...

Veszélyes eben a szobában lenni, éjjel-nappal?

Figyelt kérdés
Kb Április közepén festékspray-vel festettem a szobámban, és csak utána jöttem rá, hogy ez káros az egészségre, és szagot hagy. Szóta csak pár percre megyek be, és nem veszek levegőt ott. Amikor fújtam, kb 4-5 órát voltam bent, gyenge maszkkal. Na, az a kérdés, hogy aludhatok-e ott, és lehetek-e ott nappal? És hogy hogyan tudnám eltűntetni a szagot a BÚTOROKBÓL?
2020. szept. 7. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

Kínából rendelted legalább a festéket? A mai európában forgalmazott festéket nem igazán tartalmaznak nehéz fémeket stb-t ami miatt nagyon ártalmasak. Lehetnek benne vegyszerek, de nem hiszem, hogy akkora mennyiségben és falnyalogatás után megszáradva bármi bajod lenne.


Április óta nem volt kiszellőztetve? bútorok is ki tudnak szellőzni, illetve más illatokat felvenni. Szagtalanító megoldások léteznek, illetve van ózonos tisztító gép is, ami elég praktikus egy szoba teljes fertőtlenítésére is.

2020. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!