Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hipnózisban az ember mindenről...

Hipnózisban az ember mindenről az igazat mondja?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 15:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Igen.
2008. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
ez engem érdekelne,hoyg hogyan lehet elérni a hipnozis ällapotot!!!pär dolog éRdekelne valakitöl..:D.
2008. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Hipnózisban csak arra adsz választ, amire akarsz.
2009. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem kényszerít semmire, csak nagyon könnyen tud befolyásolni. Ha hazudni akarsz, hazudni fogsz.


Tapasztalatom nincsen, majd lesz. ;)

2009. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Tegnap voltam hipnózisban (egy profi hipnotizált), és nem akartam hazudni és nem is hazudtam, de ha akartam volna, tudtam volna. Nem éreztem semmi kényszerítő érzést ez ügyben.


Viszont lehetséges, hogy ha a hipnotizőr azt mondja: "Most csakis az igazat mondod el nekem.", akkor talán nem hazudhattam volna, de alapvetően akkor sem irányít 100%-osan ő, hisz tudatomnál vagyok.


Viszont ha gyógyulás céljából vagy hipnotizőrnél (hipnoterápia), akkor csak magadnak ártasz azzal, ha hazudsz. :)

2009. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!