Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mást is idegesít a szeptemberi...

Mást is idegesít a szeptemberi náthája?

Figyelt kérdés
Még szinte nyár van, annak ellenére felöltözöm rendesen. Mivel meg is vagyok fázva. Annyira cikinek érzem, hogy amikor még mások egy szál szoknyában és pacskerban flangálnak a városban, én meg egyik zsepit veszem elő a másik után.

2020. szept. 8. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy inkább allergiás?
2020. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem
2020. szept. 8. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én augusztustól májusig meg voltam fázva tavaly, mindig egy kis torokfájás, orrfolyás, néha köhögés és most megint ilyeneket érzek már egy hete. Totál nincs összefüggésben azzal, hogy mennyire öltözöm melegen, úgyhogy én már nem is "kúrálom" magam, csak ha tényleg ágynak dönt valami.
2020. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen eddig nekem is lelkiismeret furdalásom volt, ha melegben, de orrfolyósan lazábban öltözködtem.
2020. szept. 8. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is elkapott a nátha, köhögés, és a környezetemben is sokan náthásak, nem vagy egyedül ha ez nyugtat. :-)
2020. szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudtok vele dolgozni? Nektek milyen tüneteitek vannak?
2020. szept. 9. 09:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel este viszont nagyon hűvös van. Kardigánt meg bőr dzsekit nem akarok délután 16. 00-kor cipelni, úgyhogy inkább egy vékonyabb pufi dzsekiben megyek dolgozni fél hétkor. Délután meg viszem a kezemben.
2020. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!