Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez konkrètan mi?

Ez konkrètan mi?

Figyelt kérdés
Kicsit nèha úgy érzem mint ha kicsit úgymond bolond lennèk. De lehet csak bekèpzelem. Az a baj hogy ezt nehèz leírni pontosan. Nem olyan durva nèh pár percig csak. De szerintem csak vissza kell szokni a napirendhez iskola meg ilyesmi. Remélem nem valami rossz.
2020. szept. 8. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mondtál sokat, relatív a bolondság. Az emberek nagyrésze beszél önmagában, de magyarországon az emberek fejébe 1-2x előfordult a gondolat az öngyilkosság irányába is. Illetve olyan tettekre is gondolunk, ami a mai társadalom számára nem elfogadott. Ettől nem bolond az ember, mind addig amíg meg nem teszi az abnormális cselekedeteket.
2020. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. De egyébként egyik sem igaz. De már kb rájöttem mi de sztem csak pár napig fog tartani
2020. szept. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!