Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem szőrös a lábam?...

Miért nem szőrös a lábam? Vagy csak nagyon enyhén?

Figyelt kérdés
21 leszek. Egyszerűen alig szőrös a lábam. Még egy érdekesség, hogy egyszer unatkoztam, az olló az asztalon volt és belevágtam a szőrbe. Tudtommal utána jobban látszik a szőr. Dúsabb bár nem lesz, de egy optikai csalódás miatt annak tűnik. szóval belevágtam és nem nagyon nőtt vissza. Miért? Mi az oka? Menjek ezzel orvoshoz vagy ne? Félek, hogy kinevet, de hát mindenkinek szőrös (kivéve aki tesz ellene, vagy gyerek) csak nekem alig. Ha menjek orvoshoz, milyenhez menjek? (úgy értve, hogyha pl. szívgondod van, akkor kardiológiára mész)

2020. szept. 9. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azt én sem,de szerintem írígylésre méltó :)
2020. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem :(
2020. szept. 9. 22:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Tudom...
2020. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azert megirhattad volna a nemedet.

Ha nem lany vagy, egy szortelen formas, sportos pasi lab szexi tud lenni.

2020. szept. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem sportolok, de ezen bármikor javíthatok. :D Bicikli, vagy futás jó lesz? Esetleg séta? Ezek az ingyenes opciók :D
2020. szept. 10. 17:44
 16/16 anonim ***** válasza:
De örülnék neki, ha nőként ez lenne. Nálunk anyukámnak nincs szőr a lábán, gyárilag, apunak normális mennyiség, na én aput örököltem, szerencsére azért nem vészes, hiába sötét a hajam-szemem és jól barnuló a bőröm, pl. bajuszom nincs, sose kellett szedni/gyantázni, csak normális helyeken vagyok szőrös, combomon is pihés.
2021. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!