Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem szőrös a lábam?...

Miért nem szőrös a lábam? Vagy csak nagyon enyhén?

Figyelt kérdés
21 leszek. Egyszerűen alig szőrös a lábam. Még egy érdekesség, hogy egyszer unatkoztam, az olló az asztalon volt és belevágtam a szőrbe. Tudtommal utána jobban látszik a szőr. Dúsabb bár nem lesz, de egy optikai csalódás miatt annak tűnik. szóval belevágtam és nem nagyon nőtt vissza. Miért? Mi az oka? Menjek ezzel orvoshoz vagy ne? Félek, hogy kinevet, de hát mindenkinek szőrös (kivéve aki tesz ellene, vagy gyerek) csak nekem alig. Ha menjek orvoshoz, milyenhez menjek? (úgy értve, hogyha pl. szívgondod van, akkor kardiológiára mész)

2020. szept. 9. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Örülj neki, más meg állandóan kopasztaná magát.
2020. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem örülök. A szőr egészséges. Meg engem amúgy is inkább a biológiai és orvosi (ha van itt orvos) okai érdekelnének, nem a társadalmi elvárások. Légyszi akkor válaszoljatok, ha tudtok valami hasznosat, segítőkészet, informatívat írni.
2020. szept. 9. 19:58
 3/16 anonim válasza:
Férfiaknál ritkán előfordul. Ez genetikailag vannígy. Egyik ismerősömnek sincs szőr a kezén/lábán, mert "gyárilag" ilyen.
2020. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Apámnak rendesen szőrös a lába, anyámnak szőrtelenítenie se kell, annyira nem. Valószínűleg igazad van akkor. A kezem szőrös, de nem fekete, hanem ilyen"láthatatlan" színű. Bőrszínű, vagy nem tudom. Távolabbról úgy néz ki, mintha szőrteleníteném, csak a szőrök lelógó végei látszódnak, azok is csak egy kicsit. Gondolom semmit nem tehetek ellene, igaz?
2020. szept. 9. 20:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika,semmit sem tudsz tenni ellene. Nekem lányként olyan szőrös,mint egy majomnak,de a fiú tesómé gyárilag épp,hogy csak pihés. Szívesen cserélnék veled,ha erős,fekete szőrre vágysz :)))
2020. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értem. Ricinus olajjal gondoltam még megpróbálni, meg ilyen hajszérum félékkel, de ha az se jó, akkor hagyom. :/
2020. szept. 9. 21:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Nyilván meg lehet próbálni,azzal nem ártasz,de nekünk orvos mondta,hogy genetika
2020. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy genetika. Pont anyámét örököltem :/
2020. szept. 9. 21:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen,én meg apámét :(
2020. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem értem, hogy amit levágtam, miért nem nőtt vissza rendesen? Hónapokkal ezelőtt volt xD
2020. szept. 9. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!