Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős zsibbadás mindkét karomba...

Erős zsibbadás mindkét karomban, maga vérnyomás mellett. Veszélyes?

Figyelt kérdés

Magas vérnyomásom van, és hetek óta depressziós tüneteim privát problémák miatt. (Teljes erőtlenség, motiváció teljes hiánya, stb.) Tegnap nagyon stresszes helyzetben voltam, és mindkét kezem annyira lezsibbadt, hogy gyakorlatilag használhatatlanná váltak (az ujjaim főként) + nagyon erős remegést éreztem a karjaimban. Szédültem is, és attól tartottam, hogy nem tudok felkelni a székről, mert azonnal össze fogok esni. Ez a helyzet kb. 15 percen keresztül állt fenn. Eddig soha életemben nem lettem még rosszul ilyen szinten. (30 vagyok.)

A tünetek előrevetíthetnek valami lehetséges komoly problémát, mint pl. agyvérzés, vagy ilyesmi?


2010. aug. 6. 14:02
 1/6 anonim válasza:

Azonnal menj orvoshoz!

Ez trombózis jele!!!!!

2010. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne bagatelizáld el, ez mindenképpen intő jel volt - még az is lehet, hogy utolsó figyelmeztetés - egy katasztrófa előtt.

Azonnal menj el a háziorvosodhoz!

2010. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Hozzá nemértőktől kérsz tanácsot orvosi kérdésben. Nem tudom ennek mi értelme van.
2010. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

lehet hogy azért írjuk, mert hasonló történt már a környezetünkben?? nem lehet hogy mégis kicsit értünk hozzá?

honnan tudod, hogy nem egy orvos válaszol!?

2010. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Semmi sem bizonyítja, hogy orvos írja avagy sem. Ha velem történne ilyen, és tényleg be lennék tojva akkor elmennék a háziorvoshoz, nem gyakorikérdéseken érdeklődnék. Emiatt érzett megrökönyödésemnek adtam hangot az előző hozzászólásomban.
2010. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a bejegyzéseket!

Valószínűleg orvos lesz belőle. Azért nem rohanok egyből hozzá, mert hiába van titoktartási kötelezettsége, igensok infót kikotyog hozzátartozóknak. Ha nekem privát problémáim vannak, neadjisten intim jellegű is akár, azt meg szeretném tartani magamnak; én dönteném el legszívesebben, hogy kivel osztom meg. De helyettem megteszi ezt ő.....

Több kérdésben kaptam már itt a gyakorikérdéseken hiteles infókat. Azért tettem fel ezt is.

2010. aug. 8. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!