Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Találtam az egyik pólóm...

Találtam az egyik pólóm varrásába sok kis tetvet? és rám is másztak nagyon megijedtem, hogyan lehet kiírtani? és mi ez?

Figyelt kérdés
mosp nyomkodom őket vadul , jó gyorsan futnak olyanok mint ha icipici pókok lennének. Segítsetek!
2010. aug. 6. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És biztos nem ici-pici pókok? Lehet, hogy most keltek ki.
2010. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Őszintén, én még nem láttam szerencsére tetűt. De nem lehet, hogy valami alapja van a mondásnak: lassú, mint a tetű? Ha ez igaz, akkor azok nem szaladgálnak. Én is inkább pici pókokra tippelnék.
2010. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálok képet csinálni.
2010. aug. 6. 16:04
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Valami ilyesmi bár nem sok látszik

2010. aug. 6. 16:23
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez valamivel jobb kép

[link]

2010. aug. 6. 16:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem tetű, utánanéztem. 8 lába van, szerintem pici, frissen kelt pókicák.
2010. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nem tetü, bár jól meg kell nyomni hogy kinyiffanjon, és a háta is fényes :S ,hát nem tudom csak aztán el ne terjedjen ha mégis valami tetü.
2010. aug. 6. 17:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudsz valami rovarirtót rájuk fújni? Nem lehet egy nagy élmény nyomkorászni.

A kamrában egy alkalommal pókfészket, azt a fehér, borsónagyságú göböt találtam, na az volt ilyen izékkel tele. És fényes hátuk volt, ahány, annyi felé szaladt szét. Na, nekem a földön volt, széttapostam mindet. Az sem volt örömmámor.

2010. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Holnap veszek valami rovarirtót, mostanában amúgy is volt 2 váratlan találkozásom a jóóval nagyobb testvéreikkel is. Azt a pólót meg bedobtam egy mosószeres lavórba. Azóta nem nagyon vannak itt, egy -egy mászkál rajtam de lenyomom. Egyszer csak elfogynak...
2010. aug. 6. 21:25
 10/13 anonim válasza:
Ha szabad offolnom, milyen módon fotóztad le? :)
2010. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!