Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérdeznék, Kipróbáltam fiuval,...

Kérdeznék, Kipróbáltam fiuval, milyen ha belepisál számba. Lenyeltem.4. napra vért pisiltem, megijedtem, de összefüggésbe hoztam a dologgal, hozzátartozomnak vesehomokot mondtam. Hülye voltam?

Figyelt kérdés
Hólyagtükrözés minden volt, két doboz erős antibiutikum, es 1 hét mulva elmúlt, nem kívánom senkinek amit átéltem. Szerinted hülye voltam?
2011. ápr. 30. 01:24
 1/7 anonim válasza:
2011. ápr. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-.- nem vagy normális... minek kell ilyeneket csinálni??????
2011. ápr. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

valoszinu semmi koze a 2 dolognak egymashozz:

hugycso v. hugyholyag fertozesed volt.a gyogyszertol lett piros a vizeleted

2011. ápr. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ba*zmeg te fiú vagy? Csak a névből gondolom, hogy István 105. Hát lehetett volna rosszabb is, reméljük ettől az élménytől jobb ember lettél. Azért még ne ásd magad a földbe egy hülyeség miatt.
2011. ápr. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szájba pisilésen kívül még mit próbáltál ki azzal a fiúval? Mert kicsi az esélye, hogy egy baci körbemegy és a gyomrodon keresztül ráhúzódik a húgyhólyagra. Mondjuk az, hogy vesehomokot mondtál elég nagy balgaság, mert arra nem írnak antibiotikumot.
2011. ápr. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves első!


Akkor már inkább ezt a dalt linkeld be:

http://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw


Aki még sosem hallotta félre a refrént, az magára vessen.

2011. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
LOL!! You wanna piss on me XDXD. Misheard lyrics^^
2011. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!