Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet 36.7 a teshőm...

Miért lehet 36.7 a teshőm pedig lázasnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Mindenhol ha megérintem magam akkor forrónak érzem, családom szerint is lángolok, de a hőmérő csak 36.7-et mutatott. Nekem a normális testhőm általában és mindig 36.4. szokott lenni. Lehet ez ilyen "kezdeti" láz szerűség vagy nem mindenkinek mutat lázat a hőmérő ha lázas? Főleg a nyakamnál, hónaljamnál és a homlokomnál éreztük a forróságot. Más tünet max az orrdugulás, de nem folyik csak egyszerűen nem kapok az egyik orrlyukon levegőt, tüsszögni se tüsszögök. Ez eléggé érdekes.

2020. szept. 13. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kezdeti láz tudtommal nincs. Vagy lázas vagy vagy nem.

Nem hideg a kezed?

2020. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ha fáradt vagyok akkor meleg a bőröm és hideg a kezem. Pont, mint mikor lázas az ember.
2020. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor influenzas voltam, akkor rettenetesen razott a hideg, meleg voltam, fajt a borom, es mindenem, szo szerint, meg a fejborom is, es megsem voltam lazas. Elofordul az ilyen is. En peldaul egyebkent is ritkan vagyok lazas, az elmult 5 evben is csak egyszer voltam, de akkor majdnem 40 fokot mutatott a lazmero, para volt.
2020. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Vagy rossz a lázmérő, vagy nem vagy lázas. Szerintem az utóbbi.
2020. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most hogy mondod egyes tényleg hideg a kezem..

Én kiskoromban voltam csak lázas vagy influenzás...utána talán max 1x de nagyon ritka hogy elkapjak bármit is. Ezért furcsa. Hőmérő szerintem jó. Ma néha rázott a hideg is.

2020. szept. 13. 21:55
 6/12 anonim ***** válasza:

No látod, ha hideg a kezed sokkal melegebbnek érzel vele mindent. No para:)

Ha reggelre rosszabb lesz hívd fel az orvosod.

2020. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam kicsit :)

Mindenkepp felkell hívni, mert lehet pár nap és elmúlik ha sima nátha?

2020. szept. 13. 22:16
 8/12 A kérdező kommentje:
na most meg 36.1..szerintem tényleg rossz lehet a hőmérő XD
2020. szept. 13. 23:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szükséges felhívni, csak ha nagyon rosszul vagy.

Tudod, ősszel a fél világ náthás, szerintem pár nap és elmúlik.

2020. szept. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sós orrcseppet használj az orrdugulásra, lehet csak náthás leszel és akkor érezheted forrónak is a tested, én is azt éreztem, és hidegrázást is, de nem voltam lázas, legfeljebb kis hőemelkedés lehetett.
2020. szept. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!