Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem múló baktérium vizeletben.?

Nem múló baktérium vizeletben.?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek a vizeletben baktérium ami nem akalt múlni kezelésre?

#Bakterium vizeletben
2020. szept. 19. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, de nem küldtek tenyésztésre, találomra írt fel mindig mást a háziorvos, nekem meg nem volt annyi eszem, hogy urulógushoz menjek.

Kb. a 7. antibiotikumkúra után meguntam. Elmentem egy természetgyógyász központba, ahol a Renelix homeopátiás szert ajánlották. Akkor jöttem helyre és soha többé nem ment rá a felfázás a vesémre. Akkor már 3. éve kínlódtam.

Viszont refluxos lettem, valami ételallergiám is lehet. Szerintem a sok antibiotikum nem tett túl jót nekem.

2020. szept. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úristen 😪 én egy éve kinlodok és mikor orvoshoz megyek sokkal rosszabbul vagyok mert már annyi antibiotikumot megertettem velem hogy szörnyű
2020. szept. 20. 10:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként mi az a renelix kezelés? Enis El mentem termeszetgyógyászhoz de még nincs eredménye mert én már annyi orvos voltam hogy belefaradtam.
2020. szept. 20. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Homeopátiás gyógyszertárban beszerzik neked a Renelixet, ha nincs is raktáron és akár ki is postázzák, én is úgy szoktam venni. Nem kell hozzá recept.

Nem tudom, miből van, ha jól emlékszem, grapefruit ízű cseppek, teában vagy vízben kell feloldani. Idegen nyelvű leírása van, de én lefordítgattam németből. Gyerekek is kaphatják. Mint minden homeopátiás szernél, itt is figyelni kell, hogy előtte és utána fél óráig ne egyél, ne igyál. Mentolos fogkrém és mindenféle mentol hatástalanítja, ezért kerülni kell a kúra alatt a használatukat. Minél tovább kell a szájban tartogatni lenyelés előtt, mert a nyálkahártyáról szívódik fel. Már nem emlékszem, mennyi ideig kell szedni, mert kb. 10 éve nem jött vissza a vesemedencegyulladásom. Időnként, néhány évente érzem a felfázás érzést, és mivel mindig van itthon Renelix, ilyenkor elkezdem, de mindig elfelejtem folytatni a szedését, mert első alkalommal meg is szünteti a panaszaimat, teljesen meggyógyulok. Régebben ez úgy nézett ki, hogy jött a felfázás érzés, amit egy hétig próbáltam kúrálni rengeteg folyadékkal, medveszőlőlevél teával és társaival, aztán jött a pokoli vesegörcs és derékfájás és tudtam, hogy megint ráment a vesémre, amiből ha ki is vergődtem 2-3 hét alatt, néhány hónap múlva kezdődött az egész elölről.

A t.gyógyász központban még azt ajánlották, hogy a Renelix mellett infraszaunába is üljek be 1/2 órára. Ez egyébként megfázásnál is remek. Akkoriban beültem, de őszintén szólva, mivel 10 éve nincs már vesemedencegyulladásom, csak a Renelix bőven elég. Évekig el van felbontás után, én lejárat után is használtam és abszolút hatott.

2020. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként neked se tenyésztették ki a vizeletből a baktériumot?
2020. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nekem kitenyesztettek de hiába szedek rá gyógyszert legutóbb több mint másfél hónapig ettem az antibiotikumot és nem múlt el tőle. Csak rosszul lettem a sok gyógyszertol na meg minden mellekhatas kijott rajtam. Grape vital mag cseppet probáltam szedni de nem bírtam mert refluxom van és nagyon égeti a gyomrom. Mennyibe kerül a renelix? Csináltak holyagtukrozést is és mondta a doki h gyulladt a hólyag csúnya belülről de én már nem akarok antibiotikumot szedni mert igyis már 1 év alatt nagyon sokat szedtem. Előtte még nőgyógyászati gyulladásra szedtem 3 évig. És már elegem van.
2020. szept. 20. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Már teljesen kicsinálták a bélflórádat, azért van refluxod.

Nem tudom, mennyibe kerül a Renelix, de nem megfizethetetlen, szerintem max. 5-6 ezer Ft, de már rég nem vettem. 10 ezret is simán megér, évekig jó lesz utána, lejárat után is hatásos, de nekem az első kúra után szinte soha többé nem is volt rá szükségem.

2020. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!