Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hová fordulhatok panasszal? A...

Hová fordulhatok panasszal? A zepter cég 40000 .-Ftal átvert.

Figyelt kérdés
A Zepter cég hivatott hogy születésnapom van és ajándékot akar adni, menjek be egy előadásra. Az előadás után egy zepter szemüveget ajánlottak, melyre fizettem 5000.-[t előleget. A szemüveg ára159,999 Ft, melyet két hónapon belül kellene befizetnem. Időközben megtudtam hogy az ára ennek a szemüvegnek:118900 .Ft. Sajnos a 14 nap visszaadási lehetőségem megszünt. Hová fordulhatok ez ügyben.Ez volt az ajándék hogy 40000 ezer forinttal becsaptak.

#Zepter szemüveg.
2020. szept. 24. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos nincsen értelme panasszal élni.

Aki elmegy születésnapi,

ajándék,

előadásra...

Vásárolsz is egy sosemvoltilyenjóésolcsó terméket,...

NEMÁR!!!

2020. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Fogyasztóvédelem.
2020. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi ész birtokában, csodálom, hogy nem rögtön legalább 3 millával húztak le.
2020. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Viseld egészséggel a hiszékenységed eredményét. Különben a Zepter nem egy bóvli cég. Csodálom, hogy ők ilyesmibe belementek. De az is lehet, hogy az átverés már a cégnévnél elkezdődött. De az is lehet, hogy nem is volt semmilyen átverés, és tényleg kaptál egy jó szemüveget.
2020. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

A Zepter amugy jugoszlav bevandorlo alapitoja kelet-europai pajtasai lehuzasara szakosodott. Csak ok veszik a cuccait es esnek hanyatt.

Google...

2020. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
En panaszkezelessel foglalkozom tegyel panaszt a cégnél és törvényileg kötelesek tájékoztatni hova fordulthatsz. Keress valmi e-mail címet vagy személyesen menj be, és tölts ki panasz jegyzőkönyvet
2020. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

"Sajnos a 14 nap visszaadási lehetőségem megszünt. "


Ezt sem nagyon értem. Valójában te mentél hozzájuk, önként vetted a szemüveget, és nem éltél határidő előtt a visszaadás jogával. És még te siránkozol, és panaszkodsz. Gondolom valami jóakaród mondta, hogy az a szemüveg nem annyiba kerül, hanem emennyibe, mert irígy volt rád. Ezek után nekem nem volna arcom visszamenni...

2020. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyerekkorodban a cukrosbácsinak is hittél?

Tudod hány emailt kapok, hogy tartozásom van XXX banknál, vagy megnyertem a főnyereményt, csak fizessek előbb be XXXXXX forintot?

Ne tudd meg. Tudod hánnyal foglalkoztam? Sehánnyal.

Ha a terméke ára szerepel a számlán,és kevesebb, mint amennyit te fizettél, akkor esetleg panaszkodhatsz. Békéltető testület. Ha nem, akkor tanulópénz.

2020. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!