Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ügyeletre menjek ezzel?

Ügyeletre menjek ezzel?

Figyelt kérdés

2. napja nyom a fejem, homlokom, fülem néha nyilal, a torkom erősen fáj, duzzanatot érzek rajta, a köpetem és orrváladékom zöld színű, gyenge vagyok.

Körzetim zárva van. Ügyeletre menjek? Mit tennétek a helyemben?


Próbáltam: öblögetni, sómelegítést, toroktablettát, acc-t, teákat... semmit nem segített.



2020. szept. 26. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Ügyelet.
2020. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

NE menj ügyeletre. Ha van ügyeleti telefonszám (valamilyen van...)hívd az "orvost".Azt hogy két napja ilyen súlyosnak érzed NE említsd meg az orvosnak sem mert erre azzal "ugranak" hogy Akkor miért nem ment orvoshoz?!? Ha szerencséd van,akkor van kiszálló ügyeletes orvos,aki felír/ellát valami gyulladáscsökkentővel és "beutal" vizsgálatra -Harosszabuléreznémagát...stb.

Nem lekicsinylés ez a részemről,hanem ennyire "kivanatökük" az egészségügyben ,főleg a mostani helyzet miatt.

2020. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!